Vastuvõtt

2017/2018 õppeaasta vastuvõttu alustame märtsikuu viimasel nädalal.

Oma eelkooli-, RaM Veskimöldre lasteaia ja õpetajate peredele algab registreerimine esmaspäeval, 27. märtsil; ülelinnaliselt avame ankeedid neljapäeval, 30.märtsil.

Registreerimiseks tuleb täita alljärgnev elektrooniline ankeet:

BEEBIKOOL (5 kuud- 2 aastat)              http://wheel.1kdigital.com/ram/beebikool1718

Rühmade komplekteerimisel lähtume registreerimise järjekorrast, laste vanusest, samuti ka lapsevanemate ajalistest eelistustest ning soovist, et õed-vennad ja sõbrad saaksid olla ühes rühmas. Registreerimiseks on vaja täita meie kodulehel olev ankeet (link ankeedile ilmub lähiajal). Registreerimine kestab vabade kohtade olemasoluni.

Koha rühmas tagab ühe kuu ettemaks. Ettemaks ei kuulu tagastamisele alates 25. augustist. Ühe kuu jooksul peale registreerimist  saadetakse Teile arve, mis tuleb tasuda 10 päeva jooksul. Eelkooli juhatajal on õigus vajadusel rühmi ümber paigutada või kokku tõsta.

Lapse vanust arvestame 2017 aasta septembrikuu seisuga.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee, piia.varav@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.