Ringid

34 € kuus
Õpetaja Tiina Põlendik

Esmaspäeviti kell 13.45-15.15

Muinasjutt on lapsele abiks enese ja maailma mõistmisel. Äärmuslik inetus ja taevalik kaunidus vastanduvad nagu hea ja kurja igavene võitlus. Kõik see äratab lapses hulgaliselt kujutluspilte.
Meie tund saab koosnema ühisest muinasjutu kuulamisest ja jutu poolt äratatu paberile maalimisest-joonistamisest, savisse voolimisest, meisterdamisest ja miks mitte vahel ka ise muinasjutu mängimisest.
Muinasjutu-kunstiring alustab oma tegevust 12. septembrist.

Avastan ja katsetan
34 kuus
Õpetaja Ingrid Pärloja
Õpetaja Margit Mettig

1. rühm teisipäeviti kell 14.10-15.30
2. rühm reedeti kell 14.00-15.20
Avastades ja katsetades õpib laps kõige kiiremini maailma tundma. Selles ringis püstitame iga nädal uue probleemi, millele katset tehes vastust otsime. Mängime valgusega, segame kokku erinevaid aineid, uurime maailma läbi luubi, vaatame mikroskoopi, ….
Avastan ja katsetan ring alustab oma tegevust 13. septembrist.

Inglise keel
25  kuus
Õpetaja Pille Kasuk
Õpetaja Margit Mettig

1. rühm teisipäev 8.45-9.30
2. rühma neljapäev 13.15-14.00
Kutsume lapsi õppima inglise keelt! Meie tunnid on mängulised ja asjalikud. Teemad on huvitavad ning valitud igapäevaelust. Õpiku peategelased Willy ja Helen aitavad mängulise tegevuse kaudu muuta keeleõppe lapsele köitvaks ja lõbusaks. Nii jäävad uued sõnad, laulud ja luuletused märkamatult meelde. Kuna muusika loob hea meeleolu, siis on igas tunnis paar toredat laulu, mis aitavad korrata õpitud sõnu. Kasutame rohkesti pilte, raamatuid, mänguasju jpt. Kõige selle käigus omandab laps inglise keele hääldusalused, küllaltki suure sõnavara, oskuse moodustada lauseid, aru saada lihtsamast kõnest. Grupi suuruseks on maksimaalselt 12 last.
Inglise keele rühmad alustavad oma tegevust 12. septembrist.

Ujumine
34 € kuus
Treener Tiia Veske
Treener Pille-Riin Toomsalu

1. rühm 6-7aastased kolmapäev 17.15-18.00
2. rühm 6-7aastased esmaspäev 18.15-19.00
Treeningud toimuvad üks kord nädalas.
Ujumistrennid algavad oktoobrist.

Lastejooga
25  kuus
õpetaja Kertu Karme Õismaa
1. rühm esmaspäeval 17.15-18.00 (4-7aastased)
2. rühm esmaspäeval 18.15-19.00 (4-7aastased)

Laste jooga on lõbus ning kaasahaarav tund, kus joogaasendite harjutamine toimub mänguliselt. Läbi õpetlike lugude jutustamise võetakse koos ette vahvaid rännakuid, mis annavad lastele uusi teadmisi erinevate maade, lindude, loomade ning looduse kohta.
Lisaks kuulatakse muusikat ja musitseeritakse ise, lauldakse, tantsitakse ning tehakse kunsti. Oluline on ka see, et lastejoogas ei võistelda. Harjutusi teeb igaüks vastavalt oma võimetele, kuulates oma keha. Ja seda kõike selleks, et olla tervemad ja õnnelikumad ning õppida usaladama ja armastama iseennast ja ümbritsevat maailma.
Laste jooga treeningud algavad 12. septembrist.

Ringidesse saab registreerida eelkooli ankeedi kaudu EELKOOL 6-7aastased http://wheel.1kdigital.com/ram/eelkool1617
Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.