Ringid

34 € kuus
Õpetaja Tiina Põlendik

Esmaspäeviti kell 13.45-15.15

Muinasjutt on lapsele abiks enese ja maailma mõistmisel. Äärmuslik inetus ja taevalik kaunidus vastanduvad nagu hea ja kurja igavene võitlus. Kõik see äratab lapses hulgaliselt kujutluspilte.
Meie tund saab koosnema ühisest muinasjutu kuulamisest ja jutu poolt äratatu paberile maalimisest-joonistamisest, savisse voolimisest, meisterdamisest ja miks mitte vahel ka ise muinasjutu mängimisest.
Muinasjutu-kunstiring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Avastan ja katsetan
30 kuus
Õpetaja Ingrid Pärloja
Õpetaja Margit Mettig

1. rühm neljapäeviti kell 8.45- 9.30
2. rühm reedeti kell 8.45- 9.30
Avastades ja katsetades õpib laps kõige kiiremini maailma tundma. Selles ringis püstitame iga nädal uue probleemi, millele katset tehes vastust otsime. Mängime valgusega, segame kokku erinevaid aineid, uurime maailma läbi luubi, vaatame mikroskoopi, ….
Avastan ja katsetan ring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Inglise keel
25  kuus
Õpetaja Margit Mettig

1. rühm esmaspäeviti 8.45-9.30
2. rühm teisipäeviti 8.45- 9.30
Kutsume lapsi õppima inglise keelt! Meie tunnid on mängulised ja asjalikud. Teemad on huvitavad ning valitud igapäevaelust. Õpiku peategelased Willy ja Helen aitavad mängulise tegevuse kaudu muuta keeleõppe lapsele köitvaks ja lõbusaks. Nii jäävad uued sõnad, laulud ja luuletused märkamatult meelde. Kuna muusika loob hea meeleolu, siis on igas tunnis paar toredat laulu, mis aitavad korrata õpitud sõnu. Kasutame rohkesti pilte, raamatuid, mänguasju jpt. Kõige selle käigus omandab laps inglise keele hääldusalused, küllaltki suure sõnavara, oskuse moodustada lauseid, aru saada lihtsamast kõnest. Grupi suuruseks on maksimaalselt 12 last.
Inglise keele rühmad alustavad oma tegevust septembri teisest poolest.

Ujumine
34 € kuus
Treener Tiia Veske
Treener Ingrid Tullus

1. rühm 6-7aastased esmaspäeviti 18.00- 18.45
2. rühm 6-7aastased kolmapäeviti 17.15-18.00
Treeningud toimuvad üks kord nädalas.
Ujumistrennid algavad oktoobrist.

Lastejooga
25  kuus
õpetaja Kertu Karme Õismaa
1. rühm esmaspäeviti 17.15-18.00 (4-7aastased)
2. rühm esmaspäeviti 18.15-19.00 (4-7aastased)

Laste jooga on lõbus ning kaasahaarav tund, kus joogaasendite harjutamine toimub mänguliselt. Läbi õpetlike lugude jutustamise võetakse koos ette vahvaid rännakuid, mis annavad lastele uusi teadmisi erinevate maade, lindude, loomade ning looduse kohta.
Lisaks kuulatakse muusikat ja musitseeritakse ise, lauldakse, tantsitakse ning tehakse kunsti. Oluline on ka see, et lastejoogas ei võistelda. Harjutusi teeb igaüks vastavalt oma võimetele, kuulates oma keha. Ja seda kõike selleks, et olla tervemad ja õnnelikumad ning õppida usaladama ja armastama iseennast ja ümbritsevat maailma.
Laste jooga treeningud algavad septembri teisest poolest.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee või telefonil 6507842.