Gurmeeõhtu

_MG_5316Esimene heategevuslik gurmeeõhtusöök kooli aulas RaM Kooli loodusteaduste projekti “Õhinaga loodusteadustesse!” toetuseks.

Gurmeeõhtu traditsiooni algatasid RaM kooli arengufondi töögruppi kuuluvad lapsevanemad eesmärgiga korraldada igal kevadel tuluõhtu meie kooli arenguprojektide toetuseks. Toetust ootavad projektid pakkus välja loodusteaduste õpetaja Priit Saareleht ning gurmeeõhtusöögi valmistasid hea tahte panusena meie kooli lapsevanematest peakokad Ingrem Raidjõe ja Roman Zaštšerinski. Ürituse õnnestumisele aitasid kaasa tublid RaM Kooli õpetajad, õpilased, lapsevanemad, vilistlased, kokad ja helded sponsorid. Ürituse raames esitletud kahe  projektikandidaadi seast osutus õhtusöögil osalenute hääletuse tulemusena valituks ” ISE TEHTUD, HÄSTI TEHTUD! JA MEELDE KA JÄÄNUD!”.  Kogu tulu suunati võiduprojekti elluviimiseks, mille tulemusena sai RaM Kooli loodusteaduste õppetoolile soetatud õppe- ja uurimistööks vajalikku kaasaegset mõõtetehnikat.
märts 2013