Inglise keele õpetajad

Katrin Rääk

tel: 6 507 840
katrin.raak@ramkool.edu.ee

inglise keele sektsiooni juhataja, inglise keele õpetaja, 5C abiklassijuhataja

Aet Raudsep

tel: 6 507 840
aet.raudsep@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 7A klassijuhataja

Eve Palm

tel: 6 507 840
eve.palm@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja

Gätli Osi

tel: 6 507 840
gatli.osi@ramkool.edu.ee

hispaania ja inglise keele õpetaja, 1C abiklassijuhataja

Jason Grant

tel: 6 507 840
jason.grant@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja

Kairi Palusoo

tel: 6 507 840
kairi.palusoo@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 6B klassijuhataja

Kaisa Lõhmus

tel: 6 507 840
kaisa.lohmus@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 7B klassijuhataja

Maire Künnap

tel: 6 507 840
maire.kynnap@ramkool.edu.ee

inglise ja soome keele õpetaja, bioloogia õpetaja, loodusklassi koordinaator, 5A abiklassijuhataja

Parry Alan Jahnke

tel: 6 507 840
Parry.Jahnke@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, bioloogiaõpetaja, 8A klassijuhataja

Pille Kasuk

tel: 6 507 840
pille.kasuk@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 5B abiklassijuhataja