Noorema kooliosa õpetajad

Siiri Kaasik

tel: 6 507 815
siiri.kaasik@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
5B klassiõpetaja

Anniki Poll

anniki.poll@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Diana Mandri

tel: 6 507 815
diana.mandri@ramkool.edu.ee

3C klassiõpetaja

Getter Kallas

tel: 6 507 815
getter.kallas@ramkool.edu.ee

2A klassiõpetaja

Irja Loorand

tel: 6 507 815
irja.loorand@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja

Kady Henk

tel: 6 507 815
kady.henk@ramkool.edu.ee

5A klassiõpetaja

Katarina Pintson

katarina.pintson@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Katre Ojamets

tel: 6 507 815
katre.ojamets@ramkool.edu.ee

2. klasside abiõpetaja

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

3. klasside abiõpetaja,
iseõppe koordinaator

Kristel Nuume

tel: 6 507 815
kristel.nuume@ramkool.edu.ee

4C klassiõpetaja

Kristiina Laiv

tel: 6 507 815
kristiina.laiv@ramkool.edu.ee

1C klassiõpetaja

Lea Krall

tel: 6 507 815
lea.krall@ramkool.edu.ee

1A klassiõpetaja

Marit Paas

marit.paas@ramkool.edu.ee

Klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Merle Laasma

tel: 6 507 815
merle.laasma@ramkool.edu.ee

1B klassiõpetaja

Merle Plaat

tel: 6 507 815
merle.plaat@ramkool.edu.ee

4B klassiõpetaja

Monika Gorkin

tel: 6 507 815
monika.gorkin@ramkool.edu.ee

3A klassiõpetaja

Piret Hinrikus-Sage

tel: 6 507 815
Piret.Hinrikus@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, 3C abiklassijuhataja

Piret Kersa

tel: 6 507 815
piret.kersa@ramkool.edu.ee

2B klassiõpetaja

Reet Lainoja

reet.lainoja@ramkool.edu.ee

1. klasside abiõpetaja, 1A abiklassijuhataja

Sigrid Sõggel

tel: 6 507 815
sigrid.soggel@ramkool.edu.ee

3B abiklassijuhataja

Sille Kägu-Gendraud

tel: 6 507 815
sille.kagu@ramkool.edu.ee

3B klassiõpetaja

Sirje Külaviir

tel: 6 507 815
sirje.kylaviir@ramkool.edu.ee

2C klassiõpetaja

Tiiu Maasik

tel: 6 507 815
tiiu.maasik@ramkool.edu.ee

4A klassiõpetaja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

muinasjuturingi ja eelkooli õpetaja,
4C abiklassijuhataja