Spordi ja liikumise õpetajad

Erki Kivinukk

tel: 6 507 807
erki.kivinukk@ramkool.edu.ee

spordi ja liikumise sektsiooni juhataja,
kehalise kasvatuse õpetaja,
10. klassi klassijuhataja

Ingrid Tullus

ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

ujumise ja kehalise kasvatuse õpetaja (lapsepuhkusel)

Irmeli Juhanson

tel: 6 507 842
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse ja eelkooli õpetaja

Jaak Timpson

tel: 6 507 807
jaak.timpson@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja, 8B klassijuhataja

Joel Indermitte

tel: 6 507 807
joel.indermitte@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse abiõpetaja

Pille-Riin Toomsalu

tel: 6 507 822
pille-riin.toomsalu@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse ja ujumise õpetaja

Reine Kotkas

tel: 6 507 822
reine.kotkas@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja,
8A klassijuhataja

Rutti Ojassoo

tel: 6 507 822
rutti.ojassoo@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja

Tiia Veske

tel: 6 507 821
tiia.veske@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja