Tugipersonal

Anneli Paat

tel: 6 507 839
anneli.paat@ramkool.edu.ee

juhiabi, loodusklassi projektijuht, 6A klassijuhataja

Annika Tallinn

annika.tallinn@ramkool.edu.ee

projektijuht

Anu Laanet

tel: 6 507 800
anu.laanet@ramkool.edu.ee

infosekretär

Carolain Meri

tel: 6 507 835
carolain.meri@ramkool.edu.ee

kooliõde

Cattre Hein

cattre.hein@ramkool.edu.ee

KiVa projektijuht

Eneken Moorlat

tel: 6 507 806
eneken.moorlat@ramkool.edu.ee

raamatupidaja

Heelika Kuning

tel: 6 507 805
heelika.kuning@ramkool.edu.ee

õppesekretär

Kadi Asmer

tel: 6 507 817
kadi.asmer@ramkool.edu.ee

vanematekogu projektijuht,
Hispaania õppekeskuse koordinaator

Kaialiisa Lääts

tel: 6 507 815
kaialiisa.laats@ramkool.edu.ee

eripedagoog, 1B abiklassijuhataja

Katrin Rodi

tel: 6 507 806
katrin.rodi@ramkool.edu.ee

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Küllike Jaama

tel: 6 507 835
kyllike.jaama@ramkool.edu.ee

kooliarst

Leini Kõrtsini

tel: 6 507 809
leini.kortsini@ramkool.edu.ee

raamatukogu juhataja, kodulehe haldur, 2B abiklassijuhataja

Liili Raava

liili.raava@ramkool.edu.ee

Logopeed

Maarika Eha-Müller

tel: 6 507 806
maarika.eha@ramkool.edu.ee

personalijuht, 3A abiklassijuhataja

Mari Randmets

tel: 6 507 809
mari.randmets@ramkool.edu.ee

raamatukoguhoidja, 9B klassijuhataja

Meedi Neeme

tel: 6 507 817
meedi.neeme@ramkool.edu.ee

seminari juht, EAK (enesearendamise kursus) õpetaja

Peep Väljaste

tel: 6 507 808
peep.valjaste@ramkool.edu.ee

haldusjuht, 7A klassijuhataja

Rivo Raaper

tel: 6 507 827
rivo.raaper@ramkool.edu.ee

IT juht, 9A klassijuhataja

Siiri Vallimäe

tel: 6 507 837
siiri.vallimae@ramkool.edu.ee

psühholoog

Silja Pihelgas

silja.pihelgas@ramkool.edu.ee

loodusklassi projektijuht

Urmas Tammiksaar

urmas.tammiksaar@ramkool.edu.ee

töömees