RaM Kooli eelkool

2017/2018 õppeaastal alustab Rocca al Mare Kooli eelkool juba oma seitsmeteistkümnendat tegutsemisaastat, Veskimöldre lasteaia juures töötavad eelkoolirühmad kolmandat aastat.

Püüame enda poolt anda kõik, et väikene inimene tunneks ennast kooliteele astudes kindlalt ja turvaliselt. Tunnis mängime, õpime ja avastame nii, et laps naudiks koolis käimist ja läheks esimesse klassi teadmisega, et ta saab kõigega hakkama.

Meie eelkooli õpetajad on seisukohal, et lapse arengu põhikeskkonnaks on kodu. Kooli ülesanne on toetada kodu ja olla partneriks perele. Hea koostöö lapsevanematega on aluseks laste kohanemisele ja heaolu ning turvatunde tekkimisele koolis. Seega on meie põhieesmärgiks koos teiega, armsad vanemad, kasvatada ja arendada iga last vastavalt just tema individuaalsetele võimetele ning seeläbi saavutada parim tulemus.