Inimesed

Meedi Neeme

Seminari juht. Meedi Neeme on kogemustega õpetaja, psühholoog, nõustaja, superviisor ja koolitaja. Tema juhitud enesearengu kursus on üks populaarsematest juba aastaid. Meedi Neeme on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli germaani – romaani filoloogia erialal ja Tallinna Ülikooli psühholoogia magistriõppe, praegu õpib Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni instituudi doktoriõppes. Haridustemaatikas on ta aktiivselt kaasa mõtelnud nii oma koolis kui erinevates vabariiklikes töögruppides.

Rein Rebane

Rein Rebane on haridusvaldkonnas tippjuhina töötanud üle 30 aasta. Ta on olnud Rapla Haridusameti juhataja, Tallinna Inglise Kolledži ja Rocca al Mare Kooli direktor, hetkel töötab Rocca al Mare Kooli AS juhatajana. Seitse aastat on ta olnud Eesti Koolijuhtide Ühenduse president.
Rein Rebane on lõpetanud Tallinna Pedagoogika Ülikooli tehniliste distsipliinide eriala ning omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi psühholoogias.
Viimased 10 aastat tegutsenud ka täiskasvanute koolitaja ja lektorina ning esinenud ettekannetega erinevatel haridustemaatilistel konverentsidel.

Hanna Renter

Hanna Renter on omandanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias nii bakalaureuse- kui ka haridusteaduste magistrikraadi muusikapedagoogika erialal. Ta on olnud õpetaja 25 aastat ning selle aja jooksul õpetanud kõikides vanuseastmetes, sh koolitanud täiskasvanuid. Hetkel töötab Hanna Renter muusikaõpetajana Rocca al Mare Koolis ja on töötanud lektorina nii Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kui ka Viljandi Kultuuriakadeemias. Lisaks muusikatundidele on ta juhendanud mitmeid aastaid ka keskmise ja vanema kooliastme õpilaste õpioskuste paremat omandamist inimeseõpetuse ning valikkursuse raames. Biograafiline leksikon „Marquis Who’s Who in the World” on valinud Hanna Renteri oma eriala professionaalina alates 2009. aastast iga-aastastesse väljaannetesse.

Aet Raudsep

Aet Raudsep on töötanud inglise keele õpetajana alates 1994. aastast. Selle aja jooksul on ta õpetanud alg-ja põhikooli ning gümnaasiumiõpilasi ja täiskasvanud keelehuvilisi.
Ta on lõpetanud Eesti Humanitaarinstituudis anglistika ja Tallinna Ülikoolis õpetaja kutseõpingud, samuti on tal CELTA (Certificate of English Language Teaching for Adults), mida annab välja University of Cambridge ESOL Examinations keskus.

Anneli Paat

Seminari töö tehniline korraldaja