Õppemaks

Kooli õppemaksu suurus igaks järgnevaks õppeaastaks otsustatakse eelarve koostamisel iga aasta aprillis.

Kinnitatud õppemaksu suurused 2015/2016 õppeaastaks on:
1.-3. klassis  1 827 €
4.-6. klassis  2 003 €
7.-9. klassis  2 179 €

Õppemaks ei kata koolivormi ja toiduraha ning isiklikuks kasutamiseks mõeldud õppematerjalide (töövihikute jms) maksumust.

Õppemaks tasutakse järgnevalt:
Õpilaskoha kinnitamiseks tasutakse ¼ aastasest õppemaksust iga aasta 5. juuliks* ja ¾ aastasest õppemaksust 10 võrdse kuumaksuna õppeaasta jooksul (septembrist-juunini). Igakuiste arvete maksetähtaeg on iga kuu 5. kuupäev.

Iga kuu lõpus väljastame Teile e-posti teel järgneva kuu eest arve, kus kajastub nii tasumisele kuuluv õppemaksu osa kui ka söögiraha, ringide ja trennide maksumus jms. Mugavaim ja soodsaim viis igakuiste õppemaksu, koolitoidu ja trennide eest tasumiseks on sõlmida selleks pangas otsekorraldus.

Vastavalt Eesti Vabariigi maksuseadustele saab õppemaksult tasutud tulumaksu järgneval aastal maksuametilt tagasi.

* v.a uued õpilased (1. klassi astujad), kes tasuvad õppemaksu lepingu sõlmimise järel vastavalt esitatud arvele.