VAU MTÜ

VAU (Vodja Avatud Uksed) MTÜ on asutatud 2009 aastal, eesmärgiga toetada Vodja kooli tööd ja arengut.
Aastate jooksul on korraldadatud meeleolukaid kontserte, kohtumisi põnevate persoonidega, erinevaid üritusi ning toredaid väljasõite Vodja kooliperele.

VAU MTÜ alla koondub kokku ka Hobukool ja Loovuskool.
Hobukoolis töötab kuus vahvat hobust, kellega koos õppimine ja maailma avastamine on põnev, heas mõttes väljakutset esitav, tõeliselt nauditav ja tore tegevus.
Loovuskoolis on nii nagu nimigi ütleb, pea kõik võimalik. Mugavas ja kaasaegses töökojas/ateljees saadavad teoks ka kõige pöörasemad ja vahvamad ideed.

Kõike seda toredust ei taha me mitte ainult enestele hoida, vastupidi – jagame lahkelt ning kutsume külla.
Pakume mitmekülgseid õuesõppevõimalusi, märksõnadeks loomad, loodus, loovus … .

Meie juurde tasub tulla ka n.ö. kooliväliselt. Pakume järgnevaid teenuseid:

•  laagrite korraldamine
  • sünnipäevade ja ürituste korraldamine Vodja mõisas
  •  meeskonna- ja/või enesearengu koolitused lastele ja noortele koos hobustega
  • psühholoogi või kogemusnõustamise teenus hobuste kaasamisel

Värskeimaid uudiseid VAU Kooli tegemiste kohta saate lugeda, vaadata meie Facebooki lehel.