Ajutine Mida Toetada

Unistused muudavad maailma“ on olnud algusest peale RaM Kooli moto. Rõõm on tõdeda, et see pole enam ammu üksnes ilus mõte, vaid meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki! Nüüd kutsume kõiki üheskoos täitma järgmist unistust – rajada koolimaja sisemistele üldaladele loovad tegevuspunktid õpilaste erinevate meelte arendamiseks.

Toeta projekti
2019-2022 õppeaastal keskendub Arengufondi tegevus märksõnale “ÕPETAJA” – innustame õpetajaid end arendama, innovatiivselt mõtlema, aitame luua võimalusi, et õpetajad saaksid tuua parimaid praktikaid meie kooli, et õppimine oleks huvitav ja õpetamine mitmekesine.

Toeta projekti
Traditsiooniline Roheline Muru läbib värskenduskuuri. Broneeri oma kalendrites kuupäev 15.05.2021. Kui see projekt on olnud alati Sinule väga südamelähedane, siis on võimalus oma panus paremaks korralduseks anda siit – TOETA PROJEKTI