Kevadfestival

Rocca al Mare Kooli 2022/2023 õppeaasta kevadiseks suursündmuseks on pühapäeval, 7. mail 2023 meie kooli kogukonda ühendav suursündmus – Heategevuslik Kevadfestival! Esinevad meie kooli koorid ja ansamblid, astuvad üles lapsevanematest ja vilistlastest muusikud, välikohvikutes pakutakse head ja paremat ning muidugi toimub ka jalgpallimatš isad-pojad-vilistlased. Tegevusi jagub kogu perele. Festivalil osalemine on kõigile prii!

Festivali korraldusega kogume toetusi Õppima Kutsuva Kooliruumi II etappi, mille käigus on plaanis renoveerida tehnikaklass, õpetajate tuba ja sissepääsu ala ning I korruse klassiesised ruumid (A, B, D, H- korpuses). Iga meie kogutud euroga investeerib kool projekti omalt poolt lisaks 1 euro. Etapi kogueelarve on ca. 150 000 eurot. Unistame suurelt ja loodame, et 2023/2024 õppeaastal astuvad meie lapsed juba uuenenud koolimajja.

Kevadfestival on kasvanud välja kahest sündmusest – traditsioonilisest Rohelise Muru spordipäevast ning 2022 kevadel esmakordselt toimunud Kevadkontserdist. Sel õppeaastal on need kaks menukat üritust liidetud üheks suureks festivaliks kooli õuealal.

Festivali päeva esimene pool on pidulikum kevadkontsert, kus esinevad kõik meie kooli koorid ja ansambel “Õunake”. Kokku on kooli ühendkoorina laval 330 lauljat. Saateansambliga astuvad üles meie kooliperest tuntud muusikud Erki Pärnoja, Peedu Kass, Hele-Riin Uib Pachel, Aarne Saluveer ja solistid villemdrillem, Marie Vaigla ja Robert Reesar.

Päeva teine pool koosneb mõttespordist, tantsust, jalgpallist (vilistlased vs õpilased vs isad), õpilasfirmade esitlustest, huviringide etteastetest ja paljust muust. Taustaks mängivad muusikat DJd Rocco Ulla ja Walner Kulla ning tegevustest annavad ülevaadet kommentaatorid Kalev Kruus ja Ingrid Tullus. Nii isade, vilistlaste kui ka õpilaste hulgas on tuntud jalgpallureid ning mängu vilistab professionaalne kohtunik.

Tantsuliste etteastete eest hoolitsevad DotE tantsurühm, rahvatantsijad, zumbatajad ning melu hoiavad üleval trummiõpilased. Meeskondade ergutuse eest kannavad hoolt 12. klasside cheerleader’id.

Toimub õnneloos, kus peaauhinnaks jalgratas! Ka sel aastal saab suurima osalusega klass pääsme ühisüritusele. Spordimelu kõrvale pakuvad erinevad toitlustajad mahetoitu. On kaetud pikk laud, mille taga koolipere saab ühiselt süüa ja lobiseda. Juba eelmisel aastal oli suureks hitiks meie koolisöökla soe praad. Lisaks kooli toitlustajale on selgi aastal kohal meie söökla mahetarnijad Pähkla forell ning Marjamaa talu (moosisaiad!), esmakordselt avavad uksed Arengufondi kohvik ja 4. klassi noorte kokkade klubi.

Tegevusi leidub suurtele, väikestele, poistele, tüdrukutele, noortele ja vähem noortele.

Pidupäeva korraldab Rocca al Mare Kooli Arengufond koos teiste vabatahtlike lapsevanemate, koolipere liikmete ning Õpilasesindusega. Ühine tegemine ning koos olemine ongi see, mis ühest tavaliselt üritusest teevad erilise kogukonna festivali. See on meie kõigi pidupäev. Võta kaasa oma vanemad, sõbrad, koduloomad ja tule veeda üks tore kevadpäev meie kooli õuel.

Õppima Kutsuva Kooliruumi projekti kohta saad rohkem teada siit >>>
Festivali ajal on võimalus osaleda ekskursioonil juba uuendatud kooliruumides, kus giidideks on arhitektid ning meie enda kooli õpilased.

Aita meil unistused täide viia, et meie kooli õpilaste heaks renoveerida I korruse klassiesised ruumid, sissepääsuala, tehniklass ning õpetajatele tänuks õpetajate tuba. Projekti toetuseks on avatud telefon festivalil kohapeal ja juba täna! Helistades 9002022 toetad projekti 25 euroga.
Vabalt valitud summas saad ülekande teha lehe allosas.
Kohtumiseni peol!
Rocca al Mare Kooli Arengufond

Kooliruumi projekti toetuseks saab annetusi teha siin:


Tutvu privaatsustingimustega siit.