Tule toetajaks

Ühtehoidva perena toimetamine on olnud heaks tavaks ning edasiviivaks jõuks kooli loomisest alates. Koolielu heaks tegutsevad igapäevaselt ka lapsevanemad, ikka selleks, et aidata teoks saada unistustel, mis meie kooli veel paremaks muudavad. Kui soovid omaltpoolt anda rahalise panuse kool arengusse ning õpikeskkonda parandavate ideede elluviimisesse, siis tule kooli toetajaks.

PÜSIANNETUS
Püsiannetus on kõige lihtsam ja mugavam viis panustada kooli arengusse järjepidevalt. Selleks saad sõlmida püsikorralduslepingu oma internetipangas endale sobivas summas. Annetuste raha kasutatakse täies ulatuses kooli arengu edendamiseks ning jätkusuutlikuse tagamiseks.

ÜHEKORDNE ANNETUS
Samuti on võimalik toetada RaM kooli ühekordse annetusega.
Kui soovid annetada sihtotstarbeliselt mõne projekti, stipendiumi või tuleviku innovatsiooni heaks, siis anna sellest märku ja annetust kasutatakse vastavalt annetaja soovile.

Valitud summa anneta arvelduskontole:
Rocca al Mare Kooli Sihtasutus
(reg. number 90005828)
EE632200221043899565 Swedbank

Selgitusse märgi: Annetus RaM Kooli Arengufondi, annetaja nimi.
Kui soovid jääda annetajana anonüümseks, siis palun lisa see selgitusse.

Elluviidud projektidest anname järjepidevalt teada siin samas lehel.

SOOV PANUSTADA OMA TEADMISTE VÕI AJAGA
Tihti on hea idee ning soov kaasa lüüa veel palju väärtuslikum kui rahaline toetus. Kui soovid panustada kooli arengusse oma idee või algatusega, siis saad oma mõttest teada anda siin: http://wheel.1kdigital.com/ram/tegu_idee

Hea teada! Kuna Rocca al Mare Kooli Sihtasutus on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja, saavad annetajad summalt tulumaksu tagasi ning ettevõtete tehtud annetused on maksuvabad (TuMS § 49).

Aitäh, et toetasid meie kooli veel paremaks muutmist!