Ringid 2024/2025

Õpetaja Tiina Põlendik
Esmaspäev kell 13.30-15.00
Hind 58 eurot kuus

Muinasjutt on lapsele abiks enese ja maailma mõistmisel. Äärmuslik inetus ja taevalik kaunidus vastanduvad nagu hea ja kurja igavene võitlus. Kõik see äratab lapses hulgaliselt kujutluspilte.
Meie tund saab koosnema ühisest muinasjutu kuulamisest ja jutu poolt äratatu paberile maalimisest-joonistamisest, savisse voolimisest, meisterdamisest ja miks mitte vahel ka ise muinasjutu mängimisest.
Muinasjutu-kunstiring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Avastan ja katsetan
Õpetajad Marit Zavatski
Neljapäev kell 8.45-9.30
Hind 48 eurot kuus

Avastades ja katsetades õpib laps kõige kiiremini maailma tundma. Selles ringis püstitame iga nädal uue probleemi, millele katset tehes vastust otsime. Mängime valgusega, segame kokku erinevaid aineid, uurime maailma läbi luubi, vaatame mikroskoopi, ….
Avastan ja katsetan ring alustab oma tegevust septembri teisest poolest.

Inglise keel
Õpetaja Margit Mettig
Hind 48 eurot kuus

rühm esmaspäev 8.45-9.30
rühm teisipäev 8.45- 9.30
Kutsume lapsi õppima inglise keelt! Meie tunnid on mängulised ja asjalikud. Teemad on huvitavad ning valitud igapäevaelust. Mängulise tegevuse kaudu muudame keeleõppe lapsele köitvaks ja lõbusaks. Nii jäävad uued sõnad, laulud ja luuletused märkamatult meelde. Kuna muusika loob hea meeleolu, siis on igas tunnis paar toredat laulu, mis aitavad korrata õpitud sõnu. Kasutame rohkesti pilte, raamatuid, mänguasju jpt. Kõige selle käigus omandab laps inglise keele hääldusalused, küllaltki suure sõnavara, oskuse moodustada lauseid, aru saada lihtsamast kõnest. Grupi suuruseks on maksimaalselt 12 last.
Inglise keele rühmad alustavad oma tegevust septembri teisest poolest.

Robootika
Õpetaja Margit Mettig
Reede kell 8.45-9.45
Hind 58 eurot kuus

Robootikaringi on oodatud kõik LEGO ja robootika huvilised poisid ja tüdrukud. Lastel on võimalus läbi mängu teha tutvust robotite põneva maailmaga. Ehitatakse lihtsamaid ja ka keerulisemaid masinaid ja mehhanisme. Programmeeritakse roboteid ja lahendatakse nende abil erinevaid ülesandeid.

Täpsem info eelkool@ramkool.edu.ee