2016/2017 õppeaastal esimesse klassi astujate registreerimine on alanud!

Tere tulemast kooli!

Teave RaM Kooli 1. klassi astumisest 2016/17 õppeaastaks.

1.septembril 2016 avame kolm esimest klassi, kus on kokku 60 last.
Ja nii nagu eelmiselgi aastal, ei pane me kooli vastuvõtmiseks kedagi pingeritta, vaid oleme valmis õpetama iga last. Oluliseks eelduseks on, et pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega ja muidugi see, et laps ise on kooliks küps.
Lapse ja tema kodu valmisolek selgub meie jaoks tavaliselt juba lasteaias või eelkoolis. Põhjalikumalt suhtleme nende koolitulijate ja peredega, kellega me RaM Kooli lasteaia või eelkooli kaudu veel tuttavad ei ole.

Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt koolikogukonnaga, kuhu kuuluvad meie praeguste õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate ja toetajate lapsed ning võimalusel ka vilistlaste lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme perevestlusel kohtunud.

Informatsiooni perevestluse toimumise kohta teatame kõigile ankeedi täitnud peredele hiljemalt 25. jaanuaril 2016. Perevestlused toimuvad 30. ja 31. jaanuaril.

Lisainfot saab telefonil 6507 800