Mängukooli tegemised Veskimöldre lasteaias õpetaja Sirle pilgu läbi

IMG_2785 IMG_2798

Mängukooli laps Veskimöldres on kui väike valge pilvelammas Aino Perviku lasteraamatust, kes läheb läbi vikerkaare. Iga nädal on ise värvi oma rütmide ning helidega.
Kas teadsid, et kõlapulkadega saab tähti teha? Kas tead, mis värvi on vaikus? Kuidas joonistada tuult? Tihti räägime üheskoos, kuidas end rühmas tunneme ja proovime ka põhjendada, miks.
Ükskord kuulasime õueklassis lugu Hingelinnust, kes meie sees elab. See on lind, keda keegi pole näinud, kuid ometi kõik teavad, et ta olemas on. Usun, et mõne aja pärast polegi väike mängukooli sõber enam valge pilvelammas. Igast vikerkaarevärvist on talle midagi külge jäänud. Väikese valge pilvelamba seljas on siis kindlasti kõigis vikerkaare värvides pehmet villa.
Nõnda saame kodule toeks olla, ikka hoolides ja armastades, katsetades ja proovides ning jagades seda, mida oskame ja teame.