Väikekoolist

Väikekooli on oodatud kõik õpihuvilised 5-6-aastased lapsed, kes järgmisel sügisel veel kooliteed ei alusta, kuid sooviksid tasa ja targu juba “päris” koolielu harjutada. Oma tundides saame sõpradeks tähtede ja numbritega ning õpime tundma meid ümbritsevat maailma. Õpime olema teadmishimulised, julged oma arvamuse avaldamisel ja suhtlemisel ning muidugi ka mängime, maalime, voolime ja teeme katseid.

Tundides kasutame meie eelkooli õpetajate poolt loodud õppematerjali.
Väikekooli töövihik koosneb kahest osast. Esimene osa „Hambutu printsess ja porisupp“ viib meid sügisest jõuluaega. Teine osa „Kukepüksid ja hiirekõrvad“ talvest kevadesse. Teemad on jaotatud nädalate kaupa ja järgivad aastaringi. Iga nädala teema saab hoo sisse looga, kus peategelaseks on 5-aastane tüdruk Liisi ja tema sõber Karl. Lugudes on palju äratundmisrõõmu, väikeseid vimkasid ning uusi toredaid väljendeid, mida lapsele tutvustada ja mille üle arutleda.
Oma koolipäevi alustame ja lõpetame ühises ringis, kus jagatakse üksteisega oma soove, mõtteid ja läbielamisi. Õpetaja reguleerib tunni- ja vahetunni aega vastavalt rühmale.

Tagasiside Lapse arengu kohta on vanemal võimalik saada vahetut tagasisidet oma lapse õpetajalt peale iga koolipäeva. Kevadel saab iga õpilane õpetajalt individuaalse tunnistuse.

Üritused Kevadel ootame lapsevanemaid, et kooliaasta ühise piknikuga lõpetada.

Üks kord nädalas rühmad õpivad Rocca al Mare Kooli eelkooli ruumides Lesta 14 ja Veskimöldre lasteaias Instituudi tee 151, mis asub Laagris.

Rõõmsate kohtumisteni!
Rocca al Mare Kool

Täpsem info meili teel eelkool@ramkool.edu.ee