Hispaania õppekeskuse lugu

Tänane maailm on üha avatum, virtuaalsem, läbipõimunum, valikute- ja võimalusterohkem ka meile eestlastele – meie elu-, töö-, õppimise- puhkuse-, ravi- jms korraldus ning võimalused on muutunud ja muutuvad üha mitmekesisemaks. See tähendab, et maailm muutub aina väiksemaks, mis aga vastupidi peab kasvatama meie kõigi austust, vastutust, hoidu ning aukartust sellesama Maa kui üleloomuliku ime suhtes just nii nagu me armastame oma ema ja isa, keelt ja kultuuri, kodumaad.

Loe edasi
Meie elu

 

Kooliuksed avame kell 8.45.
Koolipäeva alustame kell 9 hommikuringiga
kogu kooliperele, kus räägime uudiseid ja laulame.
Igal nädalal on oma laul.

Esmaspäeva hommikuti haarame rehad ja
luuad kätte ning korrastame kooliaeda.

Nii algab meil koolinädal.
Ja reedel lõpetame koolinädala
hispaaniakeelse mänguga.

 

Loe edasi
Rocca de Sol

Selle õppeaasta esimesel perioodil said õpilased hakkama vahva projektiga, milleks oli koolilehe  tegemine- ning toimetamine. Loe lähemalt huvitavaid lugusid sellest, mis sündis koolis, milliseid uudiseid on õpilastel ning kus nad oma vabal ajal käisid ning mille muu ja huvitavaga and lisaks hakkama said.

Loe edasi
Vastuvõtt

Tere tulemast Hispaania õppekeskusesse!

Iga uus õpilane rikastab meie õppekeskust omanäolise säraga. Koolipere on paljuski oma õpilaste nägu ja uued õpilased kujundavad selle olemust samaväärselt nagu vanad olijad. Ja pole vahet, kas uueks tulijaks on esimesse klassi astuja või kuuendik, kõigil on anda oma tähtis panus, et koolipere eriilmelisus säiliks.

Ootame oma õppekeskusesse õppima 1.-6. klassi õpilasi üle Eesti.
2018-2019 õppeaastal õppekeskuses eelkooli ei avata.

Loe edasi