Roc al Mare Hispaania õppekeskuse vanad kalad

Hispaania õppekeskus tegutseb juba kolmandat aastat, kuid mõned lapsed on siin juba mitmendat korda. Aga miks nad valisid just selle kooli?

Susanna (õpib ta siin koolis juba teist aastat) arvates on see kool eriline, sest siin saab õppida laua taga, põrandal, murul ning vajadusel ka basseini ääres. Siin koolis on rahu ja vaikus, mis on õppimiseks vajalikud. Hispaaniasse ning ühtlassi siinsesse kooli tuli ta kliima tõttu. Seda kooli soovitab ta ka teistele, sest siin saab oma silmaringi laiendada ning igal perioodil uute õpilastega tutvuda.

Kristjanile (tema on siin koolis käinud kolme aasta jooksul erinevatel perioodidel) meeldib et, siin saab õppida individuaalselt. See tähendab, et saab tegutseda iseseisvalt, omale sobivas kohas, endale sobiva tempoga ning nii põhjalikult kui peab. Kristjan tahab siia kooli kindlasti veel tulla.

Sebastianile (samuti on käinud siin kolme aasta jooksul) lihtsalt meeldib see kool – see on tore, omamoodi ning alati tehakse palju projekte. Sebastianil käib juba neljas aasta.

Hanna Nora pere tuli Hispaaniasse, sest neile meeldib soe kliima ja kui nad said teada, et siin on ka Eesti kool, olid nad kindlad, et nad siia ka tulevad. Hanna Norale meeldib siin koolis see, et siin tehakse koos palju tegevusi, näiteks kunsti ning hommikuti lauldakse ühiselt. Tema tuli siia kooli juba esimesel aastal, kui see avati ning on praeguseks käinud siin juba kolm aastat – seda vaid küll veerandite kaupa.