Lehma seiklused

Elas kord üks must-valge lehm. Lehm tahtis ilmaelu näha ja otsustas minna ümbermaailma reisile. Mitme päeva pikkuse rännaku lõpuks jõudis lehm kummalisse soosse, kus asus väike armas majake ja seal elas Super Murueit. Lehm koputas tugevasti uksele ja palus peavarju. Super Murueit lubas lahkesti lehmal natukeseks enda poole jääda.

Oli varajane hommik ja lehm võttis oma roosa liivakella padja alt, mille oli talle vanaema sünnipäevaks kinkinud. Järsku lehm ehmatas, sest akna taga seisis paks siga. Lehm kutsus ruttu Super Murueide ja küsis „ Mida see paks siga siin passib?“. Super Murueit kinnitas , et see paks siga on ta väga hea sõbaranna. Ta kutsus paksu sea uksest sisse, ning turske siga lausus „Ei ei ma tulin lihtsalt WC paberit laenama, mul sai kodus otsa“. Kui aga paks siga nägi lehma roosat liivakella, tahtis ta seda iga hinna eest endale, niisiis lausus ta kavalalt: „Ah mis ikka võin ju paariks päevaks jääda“. Super Murueit lubas lahkesti paksul seal enda juures ööbida.

Oli hämar õhtu ja nad olid just teejoomisega ühele poole saanud ning olid valmis tuttu minema. Kohmakas siga ootas, kuni teised magama jäävad, et saaks roosa liivakella pihta panna. Kõik jäid magama peale paksu sea, ta kuulatas, et ega keegi veel üleval ei ole ja asus, siis särtsakalt lehma toa poole. Siga hiilis lehma padja juurde ning sirutas käe välja ja haaras roosa liivakella. Kui ta oli juba välisukse juures juhtus midagi ootamatut, tema ees seisis välk selgest taevast Super Murueit. Siga ehmatas, aga hetke pärast mõistis, et ta on kuutõbine ning hiilis siis vaikselt Super Murueide kõrvalt ära ja jooksis kiiresti minema.

Hommikul kui Super Murueit ja lehm ärkasid, nägid nad, et siga on kadunud, siis hakkasid nad kohe midagi kahtlustama. Lehm läks oma tuppa ja märkas, et tema roosa liivakell on kadunud ja ta teadis, et süüdlane on siga. Ta rääkis sellest Super Murueidele ja too lausus: „Ma ei puhka enne, kui roosa liivakell on leitud“. Sõbrad hakkasid otsima, aga järsku lehm nägi õunapuu all magavat paksu siga. Lehm kutsus Super Murueide enda juurde ja nad läksid sea juurde ning lehm karjus täiest kõrist „SIGAAA“. Siga ärkas üles ja lausus nagu veetlev neiu „Mida peekonit, kuidas te mu üles leidsite“ ja lehm haukus tähtsalt „ Ei no ikka mu Sherlock Combsi dektetiivi oskuste tõttu, aga nüüd asja juurde, kus mu roosa liivakell on“? Paks siga andis roosa liivakella tagasi ja anus, et nad politseisse ei helistaks, aga Super Murueit valis ikka numbri 112 ja helistas sinna. Paari minuti pärast oli limusiinis Kontstabel eesel kohal ja viis paksu sea vangi. Nüüd pidi siga oma elupäevi vanglas veetma, aga lehm rändas juba ALE HOPI poole. Korraga juhtus midagi ootamatut, Super Murueit tahtis ka lehmaga kaasa minna ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni.

Keira ja Sofia Jasmin