Muinasjutuvestmine Rocca al Mare Hispaania kooli õppekeskuses

Postitatud:

Aastalõpu rännakud on Erki toonud Hispaaniasse ja ta on reisile kaasa pakkinud ajatud ja õpetlikud muinaslood.

Tule Erki Kaikkoneni muinasjutuõhtule Rocca al Mare kooli Hispaania õppekeskuses!

Jutuvestmisõhtu on pühendatud noortele ja täiskasvanud kuulajaskonnale – sest muinasjutuvestmine on juba aastatuhandeid olnud ka täiskasvanute jaoks tähendust loov ja motiveeriv igapäeva osa. Kasuta võimalust kuulda Hispaanias Eesti jutuvestja poolt kaasa toodud elutarkusi.

Nii kaua kui on elanud inimene, on elanud temas ka huvi ja armastus lugude vastu. Tänapäeval vestavad lugusid raadio, televiisor, ajalehed, raamatud ja internetiavarused. Ennemuiste tõid lugusid inimesteni jutuvestjad. Põnevaid lugusid – neid, mis äratavad taas meis uinunud elutarkusi ja avavad südameid. Traditsiooniline jutuvestmine on zanr, mis puudutab südameid, haarab kaasa ja inspireerib endiselt inimesi kõigis vanustes!

Erki on muinasjutuvestmisega tegelenud ligi 10 aastat ja selle aja jooksul kogunud lugusid nii Eestist kui ka välismaalt.

Erki Kaikkoneni muinasjutuõhtu toimub teisipäeval, 17. detsembril kell 18.00.
Toimumiskoht on Rocca al Mare kooli Hispaania õppekeskus aadressil: Avenida del Rosario 12, 29604 Marbella, Hispaania.
Osaluspanus 18 €, pääsme saab osta kohapeal.

Teised Erkist ja muinasjutuvestmisest:

“Erki on võrratu jutuvestja. Tema lood on huvitavad, põnevad ja muidugi õpetlikud. Aeg mis tema juttudega on veedetud, ei ole kunagi kadunud aeg, see on aeg mille alateadvus salvestab, kaasa võtab ja õigel hetkel ja õiges kohas uuesti meelde tuletab. Ta ei väsi uute teemade üle mõtisklemast, ega maailma lahti seletamast. Ühegi teema puhul ei piirdu ta pealispinnal surfamisega vaid sukeldub sügavustesse, kust toob kaasa pärle mida teistega jagada.”

-Alar Tamming-

“Erki on imeline tegelane, kelle olemasolu ei usukski, kui ei oleks temaga isiklikult kohtunud – nii nagu ei usuks ka haldjate, trollide, nõidade jt olemasolusse. Läbi Erki jutustatud lugude muutuvad need kõik aga veelgi reaalsemaks kui see, mida me igapäevaselt reaalsuseks peame – kus päris maailm ongi võlumaailm ning kus kõik ongi võimalik.”

-Triinu Taul-

Tule ja võta sõber kaasa!