Konsultatsioonid

Loodusainete konsultatsioonid:

Füüsika Kristi Juuse reede 8:00- 8:45 – eelneval kokkuleppel õpetajaga
Geograafia Marek Nisuma neljapäev alates 14.30 D33 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Keemia Liina Reichmann esmaspäeval 15:15-16:00 – eelneval kokkuleppel õpetajaga
Bioloogia Kristel Mäekask neljapäev alates 15.20 C34 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Bioloogia Silja Pihelgas neljapäev alates 15.15 E15 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Bioloogia Liina Inno reedel alates 14.30 C34 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika/Füüsika/Keemia Ave Kokka teisipäev 15.15 – 16.00 C22 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Mare Uritam teisipäev ja kolmapäev 8.20-8.55 – eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Ele Riig esmaspäev 15.20-16.00 D22 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Matemaatika Kadri Ivanova esmaspäev 15:20-16:00 H23 Ette teatamisega
Matemaatika Reet Lainoja esmaspäev 15 – 15.45 E16 ette teatamisega
Matemaatika Raimond Pääru reedel 8:00-8:45 Kokkuleppel eelneval kokkuleppel õpetajaga
Digipädevuste baaskursus, programmeerimine Mikk Oad neljapäev 15:00–16:00 C23 ette teatamisega, kokkuleppel võimalik ka muudel aegadel
Matemaatika/füüsika Marion Kärber teisipäev 8:15 – 8:55 – eelneval kokkuleppel õpetajaga
Kaie Mei kokkuleppel kokkuleppel E18 eelneval kokkuleppel õpetajaga

Võõrkeelte õppetooli konsultatsioonid:

BC keelte konsultatsiooniajad

Vene keel
Olga Klaser eelneval kokkuleppel E 15.30-16.30 A14 konsultatsioon iga nädal, järelevastamine 3.,5.,7. nädal
Galina Kärner eelneval kokkuleppel T al 15.15
Inna Iljasova eelneval kokkuleppel N. al 15.15
Helen Tiitus eelneval kokkuleppel R 8.15-9.00 A-14, uurimistööd R 12.10 A-14
Jekaterina Yashina eelneval kokkuleppel T. al 15.15 link registreerumiseks asub SIIN.

Saksa keel
Annely Helemäe eelneval kokkuleppel N 8.15
Janika Kärk eelneval kokkuleppel R 8.20

Prantsuse keel
Hans Mugnier eelneval kokkuleppel R 8.30
Britt Palumaa N 16.00-16.45, R 8.15-8.55 link registreerumiseks asub SIIN.
Gätli Mugnier eelneval kokkuleppel T 8.15

Hispaania keel
Katrin Visnapuu eelneval kokkuleppel K 8.00-8.45
Amaia Goitia Ortez eelneval kokkuleppel K al 16.00
Gätli Mugnier eelneval kokkuleppel T 8.15

 

Inglise keele konsultatsiooniajad

Merjam Ahmet Neljapäev 15.20-16.00 või õpetajaga eraldi kokkuleppel
Margit Kariis Kolmapäev 8.00 – 8.45 eelneval kokkuleppel
Pille Kasuk Kokkuleppel õpetajaga
Kairi Palusoo Kokkuleppel õpetajaga
Indra Mehine Esmaspäev 15:20-16:00 või õpetajaga eraldi kokkuleppel
Priscila Portes Neljapäeval 08.15-09.00 või kokkuleppel õpetajaga
Enel Murakas Esmaspäev 15:20-16:00 või õpetajaga eraldi kokkuleppel
Aive Herja Esmaspäeval 8:00 – 8:45 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Jason Grant Kokkuleppel õpetajaga
Kaisa Lõhmus Neljapäeval 15.15-16.00 või kokkuleppel õpetajaga
Dejan Delev Esmaspäev 15:15 – 16:00 või kokkuleppel õpetajaga
Aet Raudsep Kolmapäev 8.00-8.45 eelneval kokkuleppel õpetajaga

Kultuuri õppetooli konsultatsioonid:

Inimeseõpetus
Siiri Vallimäe kokkuleppel õpetajaga
Cattre Hein esmaspäeviti 8.00-8.45 (C32)

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
Ergo Aas teisipäeviti 15.15-16, eelneval kokkuleppel õpetajaga
Katrin Saareleht kolmapäeviti 8.15-8.55 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Ronald Juurmaa neljapäeviti 15.15-16, eelneval kokkuleppel õpetajaga

Eesti keel ja kirjandus
Toivo Lind esmaspäev kell 15.00-16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Anni Kalm neljapäev kell 15.15 – 16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada
Leila Vaigla neljapäev kell 15.00 – 16.00. Aeg tuleb õpetajaga eelnevalt kooskõlastada

Muusikaõpetus
Hanna Renter esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Arlo Orlovski esmaspäevast reedeni eelneval kokkuleppel õpetajaga
Ave Tuhkur teisipäev 14.25-15.10
Sille Freiman teisipäev 14.25-15.10

Noorema kooliosa konsultatsioonid:

1.-3. klass
Maris Tsine
kokkuleppel õpetajaga
Gerli Anderson kokkuleppel õpetajaga
Grete Karu kokkuleppel õpetajaga
Monika Gorkin kokkuleppel õpetajaga
Tiiu Maasik kokkuleppel õpetajaga
Katre Ojamets kokkuleppel õpetajaga
Kristel Einaste-Lukk kokkuleppel õpetajaga
Kristel Nuume kokkuleppel õpetajaga
Sigrid Sõggel kokkuleppel õpetajaga

4. klass
Kaia Beres
esmaspäev kell 14.20 (ruumis B32)
Merlin Kizant kokkuleppel õpetajaga
Irja Loorand tüdrukutele kolmapäeval 9:00-9:40, poistele reedel 9:00-9:40 ruumis B13

5. klass
Merle Laasma
neljapäeval 8.20 kokkuleppel õpetajaga (ruumis B22)
Kristiina Laiv teisipäev 8.20 (kokkuleppel õpetajaga – H22a)
Reet Lainoja neljapäeviti 8.15 ruumis H21 eelneval kokkuleppel
Ly Reintam kokkuleppel õpetajaga