Koolibuss

Et tagada meie õpilaste ohutu ja mugav koolitee, on meie koolil oma koolibussid. 18 aasta jooksul on linnatranspordis palju muutunud ja muutub veel: 2013. aastast on ühistransport Tallinna elanikele tasuta, 2015. aastast sõidavad kooli ette bussiliinid 41 ja 21. Samuti ühendab erinevaid linnaosi parem ja sujuvam ühistransport. Need on olnud olulised mõjutajad, miks aasta-aastalt meie õpilased koolibussi üha vähem kasutavad. Märkimisväärselt on kahanenud pärast koolipäeva sõitjate arv.
Muutunud aegade ja olude tõttu peame korrektuure tegema koolibusside sõitmistesse. Oleme võrrelnud erinevate bussifirmade pakkumisi ja vajalikud muudatused läbi arutanud ning toetuse saanud ka kooli Vanematekogult.

Koolibussi kuutasu on 2018/2019 õppeaastal 33 eur.

Ühe korra sõidutasu 2.20 eur ühel suunal.
Kuutasu lisatakse igakuisele õppemaksuarvele.
Soovitame kuutasu põhist kasutamist, et tagada koolibussi liinide jätkuv toimimine. Ühekordne sõidu võimalus on mõeldud erandjuhtudeks. Kuutasu on arvestatud solidaarsuse printsiibil sõltumata marsruudi pikkusest.

Sõitmine toimub ainult ÕPILASPILETI alusel.
Bussivedu teostab Hansabuss AS
Palume õpilastel TÕUKERATTAID mitte bussi võtta!

NB! NELJAPÄEVA HOMMIKUSED KOOLIBUSSID VÄLJUVAD IGAST PEATUSEST 2 TUNDI HILJEM!

KOOLIBUSSID HAKKAVAD SÕITMA ALATES 3. SEPTEMBRIST

2018/2019 õppeaastal liiguvad koolibussid alljärgnevate muudatustega:

Liin 1K Veskimöldre – Rocca al Mare Kool
(hommikune marsruut jääb samaks ja õhtune marsruut on lühendatud Pargi peatuseni Hiiul)

Liin 1K

Liin 2K Rannamõisa – Rocca al Mare Kool
(algus- ja lõpp-peatus Rannamõisa kiriku juures. Wismeistri peatusest sõidab buss Vabaõhumuusemi tee asemel koolini Vana-Rannamõisa tee ja Lõuka tänava kaudu)

Liin 2K

Liin 3K Viimsi- Rocca al Mare Kool
(õhtune marsruut on lühendatud Uus-Sadama peatuseni)

Liin 3K