Tuluüritused

Rocca al Mare Kooli Arengufondi eelnevate aastate fookus oli suunatud õpikeskkonna ja vahendite parandamisse läbi algatatud ja teostatud projektide ning RaM kogukonna panustamisel.

SUURIMAD PROJEKTID:
2016-2017 Kunstmuruga koolistaadioni rajamine
2016-2017 Kooli väliklassi “Ateena kool” rajamine
2018 Kooliaulasse kaasaegse valguslahenduse soetamine

VÄIKSEMAD PROJEKTID LÄBI AASTATE:

loodusklassi välibaas, betoonist lauatennise lauad kooli siseõuel, õppeköögi uuendus, korvpalliväljaku uuendus, pianiinod, helipult, trummikomplekt, 3D printer, treipink, RaM ilmajaam, Vernier’i mõõdikud, Vodja kooli toetusprojekt, kooli koduleht, suur ekraan kooli aulasse jne.

Heategevuslikud üritused ja traditsioonid*

2010. a heategevusliku koolikalendri müük;
2013. a heategevuslik gurmeeõhtu
2014. a RaM kooli õpetajate austusõhtu korraldamine
2016. a spordi- ja tänatoidupidu “ROHELINE MURU„
2018. a Praktiline ettevõtlus – valikaine – eestvedamine

* Kõikidest projektidest saadud kogutulu suunatakse eesmärgistatud projekti.

Esimene heategevuslik gurmeeõhtusöök kooli aulas RaM Kooli loodusteaduste projekti “Õhinaga loodusteadustesse!” toetuseks.

Projekti idee algatas RaM Kooli loodusteaduste õpetaja Priit Saareleht ning gurmeeõhtusöögi valmistasid hea tahte panusena meie kooli lapsevanematest peakokad Ingrem Raidjõe ja Roman Zaštšerinski. Ürituse õnnestumisele aitasid kaasa tublid RaM Kooli õpetajad, õpilased, lapsevanemad, vilistlased, kokad ja helded sponsorid. Ürituse raames esitletud kahe  kandidaadi seast osutus õhtusöögil osalenute hääletuse tulemusena valituks projekt ” ISE TEHTUD, HÄSTI TEHTUD! JA MEELDE KA JÄÄNUD!”.  Kogu tulu suunati võiduprojekti elluviimiseks, mille tulemusena sai RaM Kooli loodusteaduste õppetoolile soetatud õppe- ja uurimistööks vajalikku kaasaegset mõõtetehnikat.
14. märts 2013

Heategevuslik kontsert-tuluõhtu RaM Kooli aulas.

RaM kooliperele esitlesid oma uut koosseisu ja vapustavat muusikaprogrammi  antud hooaja kõige kuumemad nimed muusikataevas –  LENNA KUURMAA ja MIHKEL RAUD ansambliga!
Kontserdi alguses soojendas südameid meie kooli õpilasbänd FUNKOES, solistiks ime-andekas Marie Vaigla. Kontserdi tuludest rahastati kvaliteetse elektrilise  seinaekraani (4 m) soetamist RaM Kooli aulasse.
7. detsember 2011

Heategevusliku RaM Kooli kalendri traditsiooni ellukutsumine ja müük aastast 2010.

Suurepärase algatuse, kalendri kujunduse ja täieliku rahalise toetuse taga seisis esimestel aastatel kooli heaolule alati aktiivselt kaasamõtlev lapsevanem Andrus Reinsoo. Siiras tänu.

Aastast 2011 kannavad kalendri kauni kujunduse ja sisu eest hoolt meie kooli õpetajad. Müügitööle aitavad usinasti kaasa vahvad põhikooli tüdrukud.
Juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase koolikalendri müügist saadud tulu suunatakse täismahus RaM Kooli arengut toetavatesse projektidesse.