Juhtkond

Hannes Tamjärv

tel: 6 507 805
hannes.tamjarv@ramkool.edu.ee

Rocca al Mare Kooli AS
nõukogu esimees

Heiti Pakk

tel: 6 507 805
heiti.pakk@ramkool.edu.ee

direktor,
Rocca al Mare Kooli AS juhatuse esimees,
10. klassi klassijuhataja

Katrin Rodi

tel: 6 507 806
katrin.rodi@ramkool.edu.ee

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 815
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
eelkooliõpetaja,
KuMa

Ronald Juurmaa

tel: 6 507 814
ronald.juurmaa@ramkool.edu.ee

keskmise kooliosa juhataja
ajaloo ja ühiskonnaõpetuseõpetaja,
12. klassi klassijuhataja

Aet Raudsep

tel: 6 507 813
aet.raudsep@ramkool.edu.ee

vanema kooliosa juhataja,
inglise keele õpetaja,
e-kooli administraator,
8A klassijuhataja

Gled-Airiin Saarso

tel: 6 507 810
airiin.saarso@ramkool.edu.ee

õppejuht,
7B klassijuhataja

Peep Väljaste

tel: 6 507 808
peep.valjaste@ramkool.edu.ee

haldusjuht, 8A klassijuhataja

Rein Rebane

tel: 6 507 805
rein.rebane@ramkool.edu.ee

direktor-emeeritus

Erki Kivinukk

tel: 6 507 807
erki.kivinukk@ramkool.edu.ee

spordi ja liikumise sektsiooni juhataja,
kehalise kasvatuse õpetaja,
11. klassi klassijuhataja

Janika Kärk

tel: 6 507 816
janika.kark@ramkool.edu.ee

B-ja C-keele sektsiooni juhataja, saksa keele õpetaja,
10. klassi klassijuhataja

Katrin Rääk

tel: 6 507 840
katrin.raak@ramkool.edu.ee

inglise keele sektsiooni juhataja,
inglise keele õpetaja,
6C abiklassijuhataja

Katrin Saareleht

tel: 6 507 818
katrin.saareleht@ramkool.edu.ee

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse sektsiooni juhataja,
ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ja
11. klassi klassijuhataja

Lea Krall

tel: 6 507 815
lea.krall@ramkool.edu.ee

klassiõpetajate sektsiooni juhataja,
2A klassiõpetaja

Leila Vaigla

tel: 6 507 818
leila.vaigla@ramkool.edu.ee

emakeele sektsiooni juhataja,
emakeele ja kirjanduse õpetaja

Mare Uritam

tel: 6 507 825
mare.uritam@ramkool.edu.ee

matemaatika sektsiooni juhataja,
matemaatikaõpetaja

Mariliis Kreintaal

tel: 6 507 818
mariliis.kreintaal@ramkool.edu.ee

muusika sektsiooni juhataja, muusikaõpetaja, 5A abiklassijuhataja

Maris Kilmi

maris.kilmi@ramkool.edu.ee

KuKäKo sektsiooni juhataja,
kunstiõpetaja,
kujundaja