Emakeeleõpetajad

Leila Vaigla

tel: 6 507 818
leila.vaigla@ramkool.edu.ee

emakeele sektsiooni juhataja,
emakeele ja kirjanduse õpetaja,
10C klassijuhataja

Elisabeth Kaukonen

tel: 6 507 818
elisabeth.kaukonen@ramkool.edu.ee

emakeele ja kirjanduse õpetaja

Erki Lind

tel: 6 507 818
erki.lind@ramkool.edu.ee

ajaloo-, emakeele ja kirjanduse õpetaja,
7A klassijuhataja

Helis Oidekivi

tel: 6 507 818
helis.oidekivi@ramkool.edu.ee

emakeele ja kirjanduse õpetaja

Liis Ots

tel: 6 507 818
liis.ots@ramkool.edu.ee

emakeele ja kirjanduse õpetaja,
9C klassijuhataja

Toivo Lind

tel: 6 507 818
toivo.lind@ramkool.edu.ee

emakeele ja kirjanduse õpetaja,
EAK õpetaja

Anni Kalm

anni.kalm@ramkool.edu.ee

emakeele ja kirjanduse õpetaja (lapsepuhkusel)