Inglise keele õpetajad

Katrin Rääk

tel: 6 507 840
katrin.raak@ramkool.edu.ee

inglise keele sektsiooni juhataja,
inglise keele õpetaja,
6C abiklassijuhataja

Aet Raudsep

tel: 6 507 813
aet.raudsep@ramkool.edu.ee

vanema kooliosa juhataja,
inglise keele õpetaja,
e-kooli administraator,
8A klassijuhataja

Elina Merilaine

tel: 6 507 840
elina.merilaine@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja

Enel Murakas

tel: 6 507 840
enel.murakas@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja

Erika Paadimeister

tel: 6 507 840
erika.paadimeister@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja,
12. klassi klassijuhataja

Eve Palm

tel: 6 507 840
eve.palm@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja

Gätli Osi

tel: 6 507 840
gatli.osi@ramkool.edu.ee

hispaania ja inglise keele õpetaja, 2C abiklassijuhataja

Jason Grant

tel: 6 507 840
jason.grant@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja,
6C klassijuhataja

Kairi Palusoo

tel: 6 507 840
kairi.palusoo@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 7B klassijuhataja

Kaisa Lõhmus

tel: 6 507 840
kaisa.lohmus@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, 8B klassijuhataja

Margit Kariis

tel: 6 507 840
margit.kariis@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja,
6B klassijuhataja

Parry Alan Jahnke

tel: 6 507 840
Parry.Jahnke@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja, bioloogiaõpetaja,
9A klassijuhataja

Pille Kasuk

tel: 6 507 840
pille.kasuk@ramkool.edu.ee

inglise keele õpetaja,
6B klassijuhataja