Loodusainete õpetajad

Kristel Mäekask

tel: 6 507 832
kristel.maekask@ramkool.edu.ee

loodusainete sektsiooni juhataja,
bioloogiaõpetaja

Elle Penart

tel: 6 507 828
elle.penart@ramkool.edu.ee

keemia-ja loodusõpetuse õpetaja

Kristi Juuse

tel: 6 507 828
kristi.juuse@ramkool.edu.ee

füüsikaõpetaja

Liina Inno

liina.inno@ramkool.edu.ee

bioloogiaõpetaja

Liina Reichmann

tel: 6 507 825
liina.reichmann@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja,
11B klassijuhataja

Marek Nisuma

tel: 6 507 832
marek.nisuma@ramkool.edu.ee

geograafia- ja riigikaitseõpetaja,
12A klassijuhataja

Marion Kärber

tel: 6 507 824
marion.karber@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Silja Pihelgas

silja.pihelgas@ramkool.edu.ee

loodusklassi projektijuht 1.-6. klass,
bioloogiaõpetaja

Kristina Riiel

kristina.riiel@ramkool.edu.ee

loodusõpetuse õpetaja,
5C abiklassijuhataja