Loodusteaduste õpetajad

Kristi Juuse

tel: 6 507 828
kristi.juuse@ramkool.edu.ee

füüsikaõpetaja

Erkki Soika

tel: 6 507 828
erkki.soika@ramkool.edu.ee

uuriva aine õpetaja

Elle Penart

tel: 6 507 828
elle.penart@ramkool.edu.ee

keemia ja loodusõpetuse õpetaja,
12. klassi klassijuhataja

Henri Rästas

henri.rastas@ramkool.edu.ee

füüsikaõpetaja

Kristel Mäekask

tel: 6 507 832
kristel.maekask@ramkool.edu.ee

bioloogiaõpetaja

Kristina Mõis

kristina.mois@ramkool.edu.ee

loodusõpetuse õpetaja

Liina Inno

liina.inno@ramkool.edu.ee

bioloogiaõpetaja

Marek Nisuma

tel: 6 507 832
marek.nisuma@ramkool.edu.ee

geograafia- ja riigikaitseõpetaja,
10A klassijuhataja

Silja Pihelgas

silja.pihelgas@ramkool.edu.ee

loodusklassi projektijuht 1.-6. klass,
bioloogiaõpetaja