Matemaatikaõpetajad

Mare Uritam

tel: 6 507 824
mare.uritam@ramkool.edu.ee

reaalainete õppetooli juhataja,
matemaatikaõpetaja

Kerttu Voor

tel: 6 507 825
kerttu.voor@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Liina Reichmann

tel: 6 507 825
liina.reichmann@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja,
1A abiklassijuhataja

Marion Kärber

tel: 6 507 825
marion.karber@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja,
8C klassijuhataja

Reet Lainoja

tel: 6 507 825
reet.lainoja@ramkool.edu.ee

3A klassiõpetaja

Tiia Penjam

tel: 6 507 825
tiia.penjam@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Ele Riig

ele.riig@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja, e-kooli administraator (lapsepuhkusel)

Kadri Ivanova

kadri.ivanova@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja
(lapsepuhkusel)

Raimond Pääru

raimond.paaru@ramkool.edu.ee

matemaatika-ja programmeerimise õpetaja (viibib ajateenistuses)