Matemaatikaõpetajad

Mare Uritam

tel: 6 507 825
mare.uritam@ramkool.edu.ee

matemaatika sektsiooni juhataja,
matemaatikaõpetaja

Kaire Kivi

tel: 6 507 825
kaire.kivi@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Liina Reichmann

tel: 6 507 825
liina.reichmann@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Raimond Pääru

tel: 6 507 825
raimond.paaru@ramkool.edu.ee

matemaatika-ja programmeerimise õpetaja

Reet Lainoja

tel: 6 507 825
reet.lainoja@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja,
2A abiklassijuhataja

Tiia Penjam

tel: 6 507 825
tiia.penjam@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Ele Riig

tel: 6 507 825
ele.riig@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja, e-kooli administraator (lapsepuhkusel)

Kadri Ivanova

tel: 6 507 825
kadri.ivanova@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja
(lapsepuhkusel)

Kerttu Voor

kerttu.voor@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel)

Marion Kärber

marion.karber@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel)