Noorema kooliosa õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 815
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
eelkooliõpetaja,
KuMa

Lea Krall

tel: 6 507 815
lea.krall@ramkool.edu.ee

klassiõpetajate sektsiooni juhataja,
2A klassiõpetaja

Diana Mandri

tel: 6 507 815
diana.mandri@ramkool.edu.ee

4C klassiõpetaja

Irja Loorand

tel: 6 507 815
irja.loorand@ramkool.edu.ee

1B klassiõpetaja

Kady Henk

tel: 6 507 815
kady.henk@ramkool.edu.ee

1C klassiõpetaja

Kaia Beres

tel: 6 507 815
kaia.beres@ramkool.edu.ee

1A klassiõpetaja

Katre Ojamets

tel: 6 507 815
katre.ojamets@ramkool.edu.ee

4B klassiõpetaja

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator

Kristel Nuume

tel: 6 507 815
kristel.nuume@ramkool.edu.ee

5C klassiõpetaja

Kristiina Laiv

tel: 6 507 815
kristiina.laiv@ramkool.edu.ee

2C klassiõpetaja

Loona Jakan

tel: 6 507 815
loona.jakan@ramkool.edu.ee

3A klassiõpetaja

Merle Laasma

tel: 6 507 815
merle.laasma@ramkool.edu.ee

2B klassiõpetaja

Merlin Kizant

tel: 6 507 815
merlin.kizant@ramkool.edu.ee

1.-3. klasside abiõpetaja,
1C abiklassijuhataja

Monika Gorkin

tel: 6 507 815
monika.gorkin@ramkool.edu.ee

4A klassiõpetaja

Piret Hinrikus-Sage

tel: 6 507 815
Piret.Hinrikus@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja, 4C abiklassijuhataja

Piret Kersa

tel: 6 507 815
piret.kersa@ramkool.edu.ee

3B klassiõpetaja

Sirje Külaviir

tel: 6 507 815
sirje.kylaviir@ramkool.edu.ee

3C klassiõpetaja

Tiiu Maasik

tel: 6 507 815
tiiu.maasik@ramkool.edu.ee

5A klassiõpetaja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

muinasjuturingi ja eelkooli õpetaja,
5C abiklassijuhataja

Sigrid Sõggel

tel: 6 507 815
sigrid.soggel@ramkool.edu.ee

4B abiklassijuhataja

Anniki Poll

anniki.poll@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Katarina Pintson

katarina.pintson@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)