Noorema kooliosa õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 815
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
3C abiklassijuhataja
Huvikool,
KiVa tiimi liige

Merle Laasma

tel: 6 507 815
merle.laasma@ramkool.edu.ee

klassiõpetajate sektsiooni juhataja,
4B klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Grete Karu

tel: 6 507 815
grete.karu@ramkool.edu.ee

5A klassiõpetaja,
4. klasside liiklusõpetuse õpetaja

Irja Loorand

tel: 6 507 815
irja.loorand@ramkool.edu.ee

3B klassiõpetaja,
4B, 6A ja 6B loodusõpetuse õpetaja

Kaia Beres

tel: 6 507 815
kaia.beres@ramkool.edu.ee

3A klassiõpetaja

Katre Ojamets

tel: 6 507 815
katre.ojamets@ramkool.edu.ee

1B klassiõpetaja

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator,
6C klassijuhataja

Kristel Einaste-Lukk

tel: 6 507 815
kristel.einaste-lukk@ramkool.edu.ee

2A klassiõpetaja

Kristel Nuume

tel: 6 507 815
kristel.nuume@ramkool.edu.ee

2C klassiõpetaja

Kristiina Laiv

tel: 6 507 815
kristiina.laiv@ramkool.edu.ee

4C klassiõpetaja,
õpiabiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

5B eesti keele ja matemaatika õpetaja,
abiõpetaja

Merlin Kizant

tel: 6 507 815
merlin.kizant@ramkool.edu.ee

3C klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige,
nuputamisringi õpetaja

Monika Gorkin

tel: 6 507 815
monika.gorkin@ramkool.edu.ee

1A klassiõpetaja

Piret Hinrikus-Sage

tel: 6 507 815
Piret.Hinrikus@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja,
2C abiklassijuhataja

Reet Lainoja

tel: 6 507 825
reet.lainoja@ramkool.edu.ee

4A klassiõpetaja,
matemaatikaõpetaja

Sirje Külaviir

tel: 6 507 815
sirje.kylaviir@ramkool.edu.ee

5C klassiõpetaja,
3.klasside arvutiõpetuse õpetaja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

2. klasside ja 3C klassi kunstiõpetuse õpetaja,
muinasjuturingi ja eelkooli õpetaja,
2A abiklassijuhataja

Sigrid Sõggel

tel: 6 507 815
sigrid.soggel@ramkool.edu.ee

2B klassiõpetaja,
õpiabiõpetaja

Tiiu Maasik

tel: 6 507 815
tiiu.maasik@ramkool.edu.ee

1C klassiõpetaja

Anniki Poll

anniki.poll@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Katarina Papp

katarina.papp@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Piret Kersa

piret.kersa@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)