Noorema kooliosa õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 815
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

eelkooli- ja noorema kooliosa juhataja,
KuMa

Merle Laasma

tel: 6 507 815
merle.laasma@ramkool.edu.ee

klassiõpetajate sektsiooni juhataja,
3B klassiõpetaja

Grete Karu

tel: 6 507 815
grete.karu@ramkool.edu.ee

4A klassiõpetaja

Irja Loorand

tel: 6 507 815
irja.loorand@ramkool.edu.ee

2B klassiõpetaja

Kaia Beres

tel: 6 507 815
kaia.beres@ramkool.edu.ee

2A klassiõpetaja

Katre Ojamets

tel: 6 507 815
katre.ojamets@ramkool.edu.ee

5B klassiõpetaja

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator,
5C klassiõpetaja

Kristel Einaste-Lukk

tel: 6 507 815
kristel.einaste-lukk@ramkool.edu.ee

1A klassiõpetaja

Kristel Nuume

tel: 6 507 815
kristel.nuume@ramkool.edu.ee

1C klassiõpetaja

Kristiina Laiv

tel: 6 507 815
kristiina.laiv@ramkool.edu.ee

3C klassiõpetaja

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

abiõpetaja,
eelkooliõpetaja

Merlin Kizant

tel: 6 507 815
merlin.kizant@ramkool.edu.ee

2C klassiõpetaja

Monika Gorkin

tel: 6 507 815
monika.gorkin@ramkool.edu.ee

5A klassiõpetaja

Piret Hinrikus-Sage

tel: 6 507 815
Piret.Hinrikus@ramkool.edu.ee

rütmikaõpetaja,
1C abiklassijuhataja

Sirje Külaviir

tel: 6 507 815
sirje.kylaviir@ramkool.edu.ee

4C klassiõpetaja

Tiina Põlendik

tel: 6 507 842
tiina.polendik@ramkool.edu.ee

1. ja 3. klasside kunstiõpetaja,
muinasjuturingi ja eelkooli õpetaja

Sigrid Sõggel

tel: 6 507 815
sigrid.soggel@ramkool.edu.ee

1B klassiõpetaja

Sille Kägu-Gendraud

tel: 6 507 815
sille.kagu@ramkool.edu.ee

4B klassiõpetaja,
4A abiklassijuhataja

Anniki Poll

anniki.poll@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Diana Mandri

diana.mandri@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Katarina Papp

katarina.papp@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Piret Kersa

piret.kersa@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)