Noorema kooliosa õpetajad

Ingrid Pärloja

tel: 6 507 815
ingrid.parloja@ramkool.edu.ee

noorema kooliosa juhataja,
4C abiklassijuhataja,
KiVa tiimi liige

Merle Laasma

tel: 6 507 815
merle.laasma@ramkool.edu.ee

klassiõpetajate õppetooli juhataja
5B klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Gerli Anderson

tel: 6 507 815
gerli.anderson@ramkool.edu.ee

1A klassiõpetaja

Grete Karu

tel: 6 507 815
grete.karu@ramkool.edu.ee

1B klassiõpetaja

Irja Loorand

tel: 6 507 815
irja.loorand@ramkool.edu.ee

4B klassiõpetaja,
6A, 6B ja 6C loodusõpetuse õpetaja

Kaia Beres

tel: 6 507 815
kaia.beres@ramkool.edu.ee

4A klassiõpetaja

Katre Ojamets

tel: 6 507 815
katre.ojamets@ramkool.edu.ee

2B klassiõpetaja

Kristel Einaste-Lukk

tel: 6 507 815
kristel.einaste-lukk@ramkool.edu.ee

3A klassiõpetaja

Kristel Nuume

tel: 6 507 815
kristel.nuume@ramkool.edu.ee

3C klassiõpetaja

Kristiina Laiv

tel: 6 507 815
kristiina.laiv@ramkool.edu.ee

5C klassiõpetaja,
õpiabiõpetaja,
KiVa tiimi liige

Ly Reintam

tel: 6 507 815
ly.reintam@ramkool.edu.ee

6B eesti keele õpetaja,
abiõpetaja

Maris Tsine

tel: 6 507 815
maris.tsine@ramkool.edu.ee

1C klassiõpetaja

Merlin Kizant

tel: 6 507 815
merlin.kizant@ramkool.edu.ee

4C klassiõpetaja,
KiVa tiimi liige,
nuputamisringi õpetaja

Monika Gorkin

tel: 6 507 815
monika.gorkin@ramkool.edu.ee

2A klassiõpetaja

Reet Lainoja

tel: 6 507 825
reet.lainoja@ramkool.edu.ee

5A klassiõpetaja,
matemaatikaõpetaja

Sirje Külaviir

tel: 6 507 815
sirje.kylaviir@ramkool.edu.ee

6C klassiõpetaja

Sigrid Sõggel

tel: 6 507 815
sigrid.soggel@ramkool.edu.ee

3B klassiõpetaja

Tiiu Maasik

tel: 6 507 815
tiiu.maasik@ramkool.edu.ee

2C klassiõpetaja

Anniki Poll

anniki.poll@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Katarina Papp

katarina.papp@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)

Piret Kersa

piret.kersa@ramkool.edu.ee

klassiõpetaja (lapsepuhkusel)