Tugipersonal

Aneta Varts

aneta.varts@ramkool.edu.ee

muusika sektsiooni juhataja,
kultuurikorraldaja,
EAK (enesearendamise kursus) õpetaja,
7C klassijuhataja

Anneli Paat

tel: 6 507 839
anneli.paat@ramkool.edu.ee

infojuht, loodusklassi projektijuht 7.-12. klass,
9A klassijuhataja

Annika Tallinn

annika.tallinn@ramkool.edu.ee

projektijuht

Anu Laanet

tel: 6 507 800
anu.laanet@ramkool.edu.ee

info-ja haldussekretär
3B abiklassijuhataja

Cattre Hein

tel: 6 507 829
cattre.hein@ramkool.edu.ee

KiVa projektijuht,
inimeseõpetuse õpetaja,
10C klassijuhataja

Eneken Moorlat

tel: 6 507 806
eneken.moorlat@ramkool.edu.ee

raamatupidaja
4B abiklassijuhataja

Heelika Kuning

tel: 6 507 805
heelika.kuning@ramkool.edu.ee

juhiabi,
6A klassijuhataja

Kadi Asmer

tel: 6 507 817
kadi.asmer@ramkool.edu.ee

Projektijuht
Hispaania õppekeskuse koordinaator
3A abiklassijuhataja

Kaisa Kolk

tel: 6 507 837
kaisa.kolk@ramkool.edu.ee

psühholoog

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator,
6C klassijuhataja

Katrin Rodi

tel: 6 507 806
katrin.rodi@ramkool.edu.ee

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Küllike Jaama

tel: 6 507 835
kyllike.jaama@ramkool.edu.ee

kooliarst

Leini Kõrtsini

tel: 6 507 809
leini.kortsini@ramkool.edu.ee

raamatukogu juhataja,
kodulehe haldur,
5B klassijuhataja

Liili Raava

liili.raava@ramkool.edu.ee

logopeed

Liivi Brügel

tel: 6 507 835
liivi.brygel@ramkool.edu.ee

kooliõde

Maarika Eha-Müller

tel: 6 507 806
maarika.eha@ramkool.edu.ee

personalijuht,
1A abiklassijuhataja

Mari Randmets

tel: 6 507 809
mari.randmets@ramkool.edu.ee

raamatukoguhoidja,
12. klassi klassijuhataja

Meedi Neeme

meedi.neeme@ramkool.edu.ee

seminari juht, EAK (enesearendamise kursus) õpetaja

Mikk Oad

mikk.oad@ramkool.edu.ee

haridustehnoloog,
1B abiklassijuhataja

Peep Väljaste

tel: 6 507 808
peep.valjaste@ramkool.edu.ee

haldusjuht,
10A klassijuhataja

Rivo Raaper

tel: 6 507 827
rivo.raaper@ramkool.edu.ee

IT juht,
12. klassi klassijuhataja

Siiri Vallimäe

tel: 6 507 837
siiri.vallimae@ramkool.edu.ee

psühholoog,
KiVa tiimi liige

Silja Pihelgas

silja.pihelgas@ramkool.edu.ee

loodusklassi projektijuht 1.-6. klass,
bioloogiaõpetaja

Urmas Tammiksaar

urmas.tammiksaar@ramkool.edu.ee

meistrimees

Aide Tõnissoo

aide.tonissoo@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Kaialiisa Lääts

kaialiisa.laats@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Carolain Meri-Braunbrück

carolain.meri@ramkool.edu.ee

kooliõde (lapsepuhkusel)