Tugipersonal

Aneta Varts

tel: 6 507 818
aneta.varts@ramkool.edu.ee

kultuurikorraldaja,
EAK (enesearendamise kursus) õpetaja,
8C klassijuhataja

Anu Laanet

tel: 6 507 800
anu.laanet@ramkool.edu.ee

info-ja haldussekretär
4B abiklassijuhataja

Cattre Hein

tel: 6 507 829
cattre.hein@ramkool.edu.ee

KiVa projektijuht,
inimeseõpetuse õpetaja,
11C klassijuhataja

Eneken Moorlat

tel: 6 507 806
eneken.moorlat@ramkool.edu.ee

raamatupidaja
5B abiklassijuhataja

Heelika Kuning

tel: 6 507 805
heelika.kuning@ramkool.edu.ee

juhiabi,
7A klassijuhataja

Heiti Pakk

heiti.pakk@ramkool.edu.ee

projektijuht

Kadi Asmer

tel: 6 507 817
kadi.asmer@ramkool.edu.ee

Projektijuht
Hispaania õppekeskuse koordinaator
4A abiklassijuhataja

Kaisa Kolk

tel: 6 507 837
kaisa.kolk@ramkool.edu.ee

psühholoog,
1B abiklassijuhataja

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator,
7C klassijuhataja,
1A abiklassijuhataja

Katrin Rodi

tel: 6 507 806
katrin.rodi@ramkool.edu.ee

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Küllike Jaama

tel: 6 507 835
kyllike.jaama@ramkool.edu.ee

kooliarst

Leini Kõrtsini

tel: 6 507 809
leini.kortsini@ramkool.edu.ee

raamatukogu juhataja,
kodulehe haldur,
6B klassijuhataja

Liili Raava

liili.raava@ramkool.edu.ee

logopeed

Liivi Brügel

tel: 6 507 835
liivi.brygel@ramkool.edu.ee

kooliõde

Maarika Eha-Müller

tel: 6 507 806
maarika.eha@ramkool.edu.ee

personalijuht,
2A abiklassijuhataja

Mari Randmets

tel: 6 507 809
mari.randmets@ramkool.edu.ee

raamatukoguhoidja,
10A klassijuhataja

Mikk Oad

mikk.oad@ramkool.edu.ee

haridustehnoloog,
2B abiklassijuhataja

Peep Väljaste

tel: 6 507 808
peep.valjaste@ramkool.edu.ee

haldusjuht,
11A klassijuhataja

Rivo Raaper

tel: 6 507 827
rivo.raaper@ramkool.edu.ee

IT juht,
10B klassijuhataja

Siiri Vallimäe

tel: 6 507 837
siiri.vallimae@ramkool.edu.ee

psühholoog,
KiVa tiimi liige

Urmas Tammiksaar

urmas.tammiksaar@ramkool.edu.ee

meistrimees

Aide Simson

aide.simson@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Kaialiisa Lääts

kaialiisa.laats@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Anneli Paat

anneli.paat@ramkool.edu.ee

infojuht, loodusklassi projektijuht 7.-12. klass (lapsepuhkusel)

Carolain Meri-Braunbrück

carolain.meri@ramkool.edu.ee

kooliõde (lapsepuhkusel)