Tugipersonal

Aneta Varts

aneta.varts@ramkool.edu.ee

kultuurikorraldaja,
EAK õpetaja,
6C klassijuhataja

Anneli Paat

tel: 6 507 839
anneli.paat@ramkool.edu.ee

infojuht, loodusklassi projektijuht 7.-12. klass, 8A klassijuhataja

Annika Tallinn

annika.tallinn@ramkool.edu.ee

projektijuht

Anu Laanet

tel: 6 507 800
anu.laanet@ramkool.edu.ee

info-ja haldussekretär
2B abiklassijuhataja

Carolain Meri-Braunbrück

tel: 6 507 835
carolain.meri@ramkool.edu.ee

kooliõde

Cattre Hein

tel: 6 507 829
cattre.hein@ramkool.edu.ee

KiVa projektijuht,
inimeseõpetuse õpetaja,
9C klassijuhataja

Eneken Moorlat

tel: 6 507 806
eneken.moorlat@ramkool.edu.ee

raamatupidaja
3B abiklassijuhataja

Heelika Kuning

tel: 6 507 805
heelika.kuning@ramkool.edu.ee

juhiabi

Kadi Asmer

tel: 6 507 817
kadi.asmer@ramkool.edu.ee

RaM kooli arengufondi juht
Hispaania õppekeskuse koordinaator
2A abiklassijuhataja

Kaisa Kolk

tel: 6 507 837
kaisa.kolk@ramkool.edu.ee

psühholoog

Katrin Mill

tel: 6 507 815
katrin.mill@ramkool.edu.ee

ise- ja tugiõppe koordinaator,
5C klassiõpetaja

Katrin Rodi

tel: 6 507 806
katrin.rodi@ramkool.edu.ee

pearaamatupidaja,
Rocca al Mare Kooli AS
juhatuse liige

Küllike Jaama

tel: 6 507 835
kyllike.jaama@ramkool.edu.ee

kooliarst

Leini Kõrtsini

tel: 6 507 809
leini.kortsini@ramkool.edu.ee

raamatukogu juhataja, kodulehe haldur, 4B abiklassijuhataja

Liili Raava

liili.raava@ramkool.edu.ee

logopeed

Maarika Eha-Müller

tel: 6 507 806
maarika.eha@ramkool.edu.ee

personalijuht, 5A abiklassijuhataja

Mari Randmets

tel: 6 507 809
mari.randmets@ramkool.edu.ee

raamatukoguhoidja,
11. klassi klassijuhataja

Meedi Neeme

meedi.neeme@ramkool.edu.ee

seminari juht, EAK (enesearendamise kursus) õpetaja

Mikk Oad

mikk.oad@ramkool.edu.ee

haridustehnoloog

Peep Väljaste

tel: 6 507 808
peep.valjaste@ramkool.edu.ee

haldusjuht, 9A klassijuhataja

Rivo Raaper

tel: 6 507 827
rivo.raaper@ramkool.edu.ee

IT juht,
11. klassi klassijuhataja

Siiri Vallimäe

tel: 6 507 837
siiri.vallimae@ramkool.edu.ee

psühholoog

Silja Pihelgas

silja.pihelgas@ramkool.edu.ee

loodusklassi projektijuht 1.-6. klass,
bioloogiaõpetaja

Urmas Tammiksaar

urmas.tammiksaar@ramkool.edu.ee

töömees

Aide Tõnissoo

aide.tonissoo@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)

Kaialiisa Lääts

kaialiisa.laats@ramkool.edu.ee

eripedagoog (lapsepuhkusel)