Sport

Rocca Al Mare kooli trennid 2017/2018
RaM Kooli SK KERGEJÕUSTIK

Treener Jaak Timpson (EKR 4)
Registreerimine aadressil:
Jaak.Timpson@ramkool.edu.ee
Esmaspäev 14.30 – 15.40 (I-IV klass), 15.40 – 17.05 (V klass ja vanemad õpilased)
Kolmapäev 14.30 – 15.40 (I-IV klass), 15.40 – 17.05 (V klass ja vanemad õpilased)
Reede 14.30 – 15.40 (I-IV klass), 15.40 – 17.05 (V klass ja vanemad õpilased)
Kuutasu 36 eurot

RaM Kooli SK UJUMINE

Treener Tiia Veske (EKR 5)
Registreerimine aadressil:
Tiia.Veske@ramkool.edu.ee
Esmaspäev 14.25-17.05
Kolmapäev 14.25- 17.05
Reede 14.25- 17.05
Kuutasu 36eurot

RaM Kooli UJUMINE EELKOOLIEALISTELE

Treener Tiia Veske (EKR 5)
Registreerimine aadressil:
eelkool@ramkool.edu.ee
Kolmapäev 16.30-17.15 ja 17.15-18.00
Treeningud algavad oktoobris 
Kuutasu 34 eurot

RaM Kooli UJUMINE EELKOOLIEALISTELE

Õpetaja Ingrid Tullus
Registreerimine aadressil:
eelkool@ramkool.edu.ee
Esmaspäev 17.15-18.00 ja 18.00-18.45
Treeningud algavad oktoobris
Kuutasu 34 eurot

RIM KORVPALL

Treener Indrek Reinbok (EKR 6)
Treener Reimo Luht (EKR 5)
Teisipäev 15.30- 17.00 (I-III klassi poisid); 17.00-18.30 (2003-2005 sünd. poisid)
Kolmapäev 17.00 – 18.30 (2003-2005 sünd. poisid)
Neljapäev 15.30 – 17.00 (I-III klassi poisid)
Reede 17.00 – 18.30 (2003-2005 sünd. poisid)
Registreerimine lingil:
https://app.sportlyzer.com/application/m37hk
Info: www.rim.ee; info@rim.ee

MALE

Õpetaja Viive Tutt (EKR 5)
Registreerimine aadressil:
viivetutt@hotmail.com
Teisipäev 14.30-15.45 (male ABC)
15.45-17.30 (male edasijõudnutele)
Malering alustab 3. oktoober (ruum H-21)
Kuutasu 36 eurot

LAUATENNIS

Treener Margit Tamm (EKR 5)
Registreerimine aadressil:
margit.tamm.vellis@gmail.com
Teisipäev
kell 15:30 – 16:30 algajate grupp
Kolmapäev
kell 15:30 – 16:30 algajate grupp
kell 16:30 – 18:00 võistlejate grupp
Neljapäev
kell 15:30 – 16:30 algajate grupp
kell 16:30 – 17:30 hobigrupp
kell 17:30 – 18:30 võistlejate grupp
Reede
kell 16:00 – 17:00 hobigrupp
kell 17:00 – 18:30 võistlejate grupp

Kuutasu 36 eurot

 SULGPALL
(Viimsi Sulgpalliklubi)

Treener Aigar Tõnus (EKR7)
Registreerimine aadressil:
aigartonus@hotmail.com
Pühapäeval 17.00-18.30 (RaM Kooli võimla)

 

JÕUSAALI TREENING

Treener Ants Rosenbaum
Registreerimine: Tel 507 8407

Teisipäev 15.00-17.00
Neljapäev 15.00-17.00

VÕIMLEMISKLUBI JANIKA

Treener Juta Fridel
Registreerimine aadressil margit@vkjanika.ee
Esmaspäev ja kolmapäev 17.30-18.30

 

POKS

Treener Rain Karlson (EKR 5)
Registreerimine aadressil:
teamkarlson@gmail.com
Esmaspäev 16.00-17.15 (matiruum)
Teisipäev 16.45-18.00 (matiruum)
Treeningutele on oodatud neiud ja noormehed (VI – XII klass).

 

 

 

 

Rocca al Mare Kooli SK
Kontaktisik Erki Kivinukk
erki.kivinukk@ramkool.edu.ee
telefon 6507807