Põhiväärtused ja harta

Meile olulisi märksõnu ja põhimõtteid lugedes joonistuvad selgelt välja kolm läbivat põhiväärtust. Need on ÕNNELIKKUS, EETILISUS ja VAIMSUS.
Need kolm on väärtuseks kõiges, mida me teeme ja mille poole me püüdleme. RaM Kooli pedagoogiline kontseptsioon on suunatud sellele, et kogu koolipere, eriti aga iga laps, oleks praegu ja tulevikus:

ÕNNELIK
Siia kuuluvad märksõnad tervis, loovus, võrdsus, individuaalsust arvestav kohtlemine, lapsesõbralikkus, iseseisvus, ettevõtlikkus, tasakaalukus, vabadus, ennast armastav eluhoiak.

EETILINE
Märksõnad: väärikas, vägivallatu, viisakas, aus, austav, keskkonnahoidlik, mõõdukas, võrdne kohtlemine, tolerantsus, lojaalsus, kodanikujulgus, otsustus- ja vastutusvõimelisus, tähelepanelikkus, teisi armastav eluhoiak.

VAIMNE
Märksõnad: haritus, akadeemilisus, rahvuskultuuri ja maailmakultuuri hindav, avatus, paindlikkus.

RaM Kooli hartat saad lugeda SIIT.