Kooli heaks

KOOLI HEAKS, MEIE LASTE HEAKS.

„Unistused muudavad maailma!“
 on kooli loomisest alates olnud meie tegemiste alustalaks. Nüüdseks on meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki! Me kool on juba täisealiseks saanud, me teame, mida tahame ja kuidas seda saavutada. See eeldab aga panustamist.

Õppemaksu eest saame palju – hea hariduse, head õpetajad, tänapäevased olmetingimused, õppeklassid, spordirajatised – ja poleks vähimatki katki, kui otsustaksime sellega rahul olla. Olla lihtsalt üks tubli õppeasutus.

Vahel on aga tunne, et sajandivahetuse parima betoonehitise katuse alla ei mahu kõik see pulbitsev rõõm ja tegutsemistahe lihtsalt ära. Meie kooli on õpilaste ja nende ärksate vanemate näol kogunenud potentsiaali rohkemaks. Igal aastal liitub meiega mitu uut klassitäit hakkajaid tegelasi ja koos nendega terve hulk tegusaid vanemaid. Nad toovad kaasa oma inspireerivad kogemused ja mõtted.

Meie kool tahab nende ootustele vastata, teha alati pisut rohkem ja nutikamalt kui tingimata vaja, minna uute ideedega natuke varem kaasa kui kõik teised, olla loov ja inspireeriv, kaasata uusi koolipere liikmeid ja hoida kool arengutele avatuna. Teeme seda selleks, et RAM kool oleks alati koht, kus õpetajad tahavad lustiga õpetada ja lapsed innukalt õppida.

RAM kooli vilistlast tunneme selgest ja rõõmsast silmavaatest, julgest pealehakkamisest ja uudishimust uue vastu, vabast ja sõbralikust suhtlemisest. Kool teeb hingega tööd oma õpilase isiksuse toetamisel ja suunamisel. Päris kindlasti mõjutab me laste arengut see, kuidas me õpime ja mida kõike me õppimise kõrvalt veel teha jõuame.

Meil on ette näidata juba hulgaliselt häid tegusid, mis tundusid esmapilgul suuremad, kui meil oleks jaksu teoks teha, aga need said tehtud lapsevanemate, vilistlaste ja kooli sõprade vabatahtlike toetuste abiga. Vaadake ise! SIIN

Meie oma lapsed, praegune koolipere naudib ühiselt korda saadetut igapäevaselt. Tehtule tagasi vaadates kasvab usk, et me suudame ja tahe aina uusi ägedaid tegusid korda saata.

Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!