Kooli heaks

KOOLI HEAKS, MEIE LASTE HEAKS.

„Unistused muudavad maailma!“
 on kooli loomisest alates olnud meie tegemiste alustalaks. Nüüdseks on meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki! Me kool on juba täisealiseks saanud, me teame, mida tahame ja kuidas seda saavutada. See eeldab aga panustamist.

Õppemaksu eest saame palju – hea hariduse, head õpetajad, tänapäevased olmetingimused, õppeklassid, spordirajatised – ja poleks vähimatki katki, kui otsustaksime sellega rahul olla. Olla lihtsalt üks tubli õppeasutus.

Vahel on aga tunne, et sajandivahetuse parima betoonehitise katuse alla ei mahu kõik see pulbitsev rõõm ja tegutsemistahe lihtsalt ära. Meie kooli on õpilaste ja nende ärksate vanemate näol kogunenud potentsiaali rohkemaks. Igal aastal liitub meiega mitu uut klassitäit hakkajaid tegelasi ja koos nendega terve hulk tegusaid vanemaid. Nad toovad kaasa oma inspireerivad kogemused ja mõtted.

Meie kool tahab nende ootustele vastata, teha alati pisut rohkem ja nutikamalt kui tingimata vaja, minna uute ideedega natuke varem kaasa kui kõik teised, olla loov ja inspireeriv, kaasata uusi koolipere liikmeid ja hoida kool arengutele avatuna. Teeme seda selleks, et RAM kool oleks alati koht, kus õpetajad tahavad lustiga õpetada ja lapsed innukalt õppida.

RAM kooli vilistlast tunneme selgest ja rõõmsast silmavaatest, julgest pealehakkamisest ja uudishimust uue vastu, vabast ja sõbralikust suhtlemisest. Kool teeb hingega tööd oma õpilase isiksuse toetamisel ja suunamisel. Päris kindlasti mõjutab me laste arengut see, kuidas me õpime ja mida kõike me õppimise kõrvalt veel teha jõuame.

ARENGUFOND

Kui kool sai kümneaastaseks, oli aeg tegudeks küps – vanematekogu algatusel ja lapsevanemate toetusel loodi Rocca al Mare kooli Arengufond, et sihipäraselt  ellu viia lisaväärtust loovaid lennukaid ideid ja projekte, mida õppemaks rahastada ei võimalda. Fondi näol oli koolil nüüdsest kindel äratõukepakk, millelt unistused reaalsuseks muuta.

Meil on ette näidata juba hulgaliselt häid tegusid, mis tundusid esmapilgul suuremad, kui meil oleks jaksu teoks teha, aga need said tehtud lapsevanemate, vilistlaste ja kooli sõprade vabatahtlike toetuste abiga. Vaadake ise! SIIN

Meie oma lapsed, praegune koolipere naudib ühiselt korda saadetut igapäevaselt. Tehtule tagasi vaadates kasvab usk, et me suudame ja tahe aina uusi ägedaid tegusid korda saata.

• Fondi on oodatud nii püsimaksekorraldused, ühekordsed toetused kui suurtoetused – vastavalt toetaja võimalusele ja soovile aidata kaasa RaM kooli heale arengule. Toetamise erinevaid võimalusi selgitame lähemalt SIIN.
  • Fondi poolt toetatud projektide ja korraldatud tuluürituste ülevaade asub SIIN.
  • Fondi tulud investeerime osaliselt* RaM Kooli Tulevikufondi, et toetada täiendavaid arenguvõimalusi tulevikus.

Arengufond eraldab kalendriaasta jooksul fondi kontole laekunud püsitoetuste ja ühekordsete toetuste kogusummast 10% RaM Kooli Tulevikufondi toetuseks.

Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!