Mida toetada?

RaM LIIKUMA KUTSUV KOOLIRUUM
“Unistused muudavad maailma“ on olnud algusest peale RaM Kooli moto. Rõõm on tõdeda, et see pole enam ammu üksnes ilus mõte, vaid meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki! Kutsume kõiki üheskoos täitma järgmist unistust – liikuma kutsuv kooliruum.  Hea kool on nagu väike linn – seal on nii omaette kui koos tegutsemise paiku, nii avarust kui õdusust, nii liikumise, mõtlemise kui ka puhkamise kohti.

PROJEKT “ÕPETAJAD”
2019-2022 õppeaastal keskendub Arengufondi tegevus märksõnale “ÕPETAJA” – innustame õpetajaid end arendama, innovatiivselt mõtlema, aitame luua võimalusi, et õpetajad saaksid tuua parimaid praktikaid meie kooli, et õppimine oleks huvitav ja õpetamine mitmekesine.

ROHELINE MURU
Traditsiooniline Roheline Muru läbib värskenduskuuri. Seoses piirangutega ei toimu üritus lubatud kuupäeval (15. mail), kuid loodetavasti see üritus siiski ära ei jää. Kui see projekt on olnud alati Sinule väga südamelähedane, siis on võimalus oma panus paremaks korralduseks anda ühekordse toetuse näol.

Toetatav projekt
Annetan raha
Vali annetuse summa või kirjuta sobiv summa lahtrisse
Minu andmed