Hispaania õppekeskuse infotund 3. jaanuaril RaM Koolis

Meil on rõõm teatada, et Rocca al Mare kooli Hispaania õppekeskus on alustanud 2019-2020 õppeaasta ettevalmistustega ja juba 3. jaanuaril ootame 1.-6. klassi lapsevanemaid üle Eesti INFOTUNNILE, kus tutvustame Hispaania õppekeskuse imelisi õpetajaid, anname hea ülevaate õppekorraldusest ning vastame Teie küsimustele.
Seega, kui olete perega unistanud Hispaania õppekeskusega liitumisest teatud õppeperioodiks(perioodideks) või kogu õppeaastaks, kuid vajate otsuse kinnitamiseks pisut lisainfot, siis oleme Teid ootamas 3. jaanuaril kell 18.00 Rocca al Mare kooli aulas (Vabaõhumuuseumi tee 8, Tallinn).
Oma osalemissoovist palume märku anda hiljemalt nädala pärast 18. detsembriks kontaktile: kadi.asmer@ramkool.edu.ee

Kohtumiseni!

Hispaania õppekeskuse pere