Ishwar Chandra Puri loeng Rocca al Mare Koolis 11. märtsil

Hea vaimse teadmise huviline!

11. märtsil viibib Tallinnas rahvusvaheliselt tuntud autor, õpetaja ja Inimteadvuse Uurimise Instituudi rajaja Hr Ishwar Chandra Puri. Teda on võimalus tulla kuulama kõigil, keda paeluvad inimvõimeid ja inimese vaimset võimekust puudutavad teemad. Koosviibimine toimub loenguformaadis 3 tunni jooksul.

Üritus algab 11. märtsil kell 11 Rocca al Mare Koolis ja on kõikidele osalejatele tasuta. Oma osalussoovi palume kinnitada registreerudes lehel: SIIN.

Ishwar Chandra Puri raamat Teadvuse Anatoomia on tõlgitud ka eesti keelde ning seda on võimalik tasuta alla laadida kirjastaja kodulehelt http://www.elford.eu/e-raamatud/teadvuse-anatoomia-d.

Lugupidamisega,

Enesearendamise kursuse õpilased ja Meedi Neeme
_________________
Ishwar Chandra Puri (sünd 1926) on rahvusvaheliselt tuntud autor ja Inimteadvuse Uurimise Instituudi (toim. ingl the Institute for the Study of Human Awareness) rajaja. Inimteadvuse Uurimise Instituut (ISHA) asutati 1960. aastal Harvardi Ülikooli juures.
Instituudi eesmärgiks on pakkuda harivaid materjale ning juhatust inimestele või organisatsioonidele, kes soovivad põhjalikumalt süveneda inimvõimeid ja inimese vaimset võimekust puudutavatesse teemadesse.
Ishwar C. Puri on pidanud loenguid ja töötubasid teadvuse olemuse ja inimese teadlikkuse teemadel üle neljakümne aasta. Tema loengud ja õpetused on leidnud oma väljundi paljude raamatute ja muude abistavate materjalidena. Tema esitlused on rajatud unikaalsetele läbitunnetatud kogemustele, mida ta väljendab alandlikult ja armastusega. Ishwar C. Puri loenguteemade valdkond on avar, puudutades teadust, religiooni, filosoofiat, inimsuhteid, haridust, tervist, inimteadlikkust ja teadvust.
Ishwar C. Puri on õppinud Harvardi Ülikoolis ja töötanud India valituse teenistuses. Hiljem sai ta Ameerika Ühendriikide kodakondsuse. Jätkuvalt on ta ametis konsultandi, juhatuse esimehe ja vanemnõunikuna mitmetes ülemaailmsetes ühingutes.
Ishwar C. Puri on suure meistri Hazur Sawan Singh Ji pühendunud järgija, kellelt ta sai pühitsuse juba 9-aastaselt. Vaatamata oma praegusele vanusele jätkab ta tööd Inimteadvuse Uurimise Instituudis nõustaja, juhataja ning harivate materjalide kirjastajana. ISHA kodulehekülg asub aadressil: http://ishanews.org/