Õuevahetunnid pakkusid palju rõõmu!

Toimekal jõulueelsel kooliajal kinkisid lapsevanemad koolijütsidele võimaluse looduses aeg maha võtta. Kahe nädala jooksul kogunesid lapsevanemad iga päev 20 minutiks kooli, et 1-5. klasside lapsed õue viia. Siginat-saginat täis koolimajast loodusesse astumine oli laste jaoks samm värskuse, rõõmu ja tervise suunas. Koos mängiti jalgpalli, joosti ja hüpati, kuid teadlikult oli sisse planeeritud ka igavuse moment, et inspireerida lapsi omaalgatuslikele tegevustele. Samal ajal saabus koolimajja vaikuse paus – võimalus rahulikult mõelda, töötada või endasse vaadata. Õuest tulles olid lapsed rahulikud, rõõmsameelsed ja õppetööle keskendunud. Kõik see sai teoks tänu kallitele lapsevanematele, kes tulid ja kinkisid lastele oma aega. Rocca al Mare kool tänab südamest kõiki abistajaid. Rekordiline 61 vabatahtlikku lapsevanemat on liigutavalt suur panus. Suurimad tänud ka õuevahetunni korraldajatele lapsevanemale Inge Kangurile ja KiVa projektijuhile Cattre Heinale!