Roheline Muru 4 juba 18. mail!

Heategevuslik spordi- ja tänavatoidupidu ROHELINE MURU 4, uues kuues, on taaskord Sinu ees juba 18. mail algusega kell 16 RaM Kooli staadionil.
Sinu maitsemeeli paitab 9. klasside poolt valmistatud TÄNAVATOIT õpetaja Kaisa Kanguri eestvedamisel. Aastaid auväärsel kohal olnud kvaliteetne, värvikirev ja maitsev TÄNAVATOIT ei jää kindlasti alla mõnele nooblile Tallinna restoranile. Soovitame soojalt!

ROHELINE MURU ja jalgpall käivad traditsiooniliselt käsikäes. Sel korral astuvad võistlustulle lisaks ISADE ja POEGADE võistkonnale ka esmakordselt meie kooli VILISTLASED. Kes võidab sel korral? Kas POJAD suudavad jätkata võidulainel või tõusevad ISAD fööniksina tuhast või näitavad hoopis VILISTLASED kui hästi on aastad nende jalgpalli oskusi lihvinud? Sellele saad vastuse kui tuled kohale!
Puudu ei saa olema ka meelelahutusest, ahvatlevatest loosiauhindadest ning üllatustest.

Et kogu infoga kursis olla, mis meil veel kõik toimuma hakkab, liitu ürituse Facebooki lehega SIIN.
Korraldame üheskoos toreda kooli kogukonna ürituse. Saame omavahel tuttavaks.
Iga osaleja kohaletulek on suur panus ürituse õnnestumisele.

Osaledes ROHELISEL MURUL teeme me head OMA koolile – kõik ROHELINE MURU 4 tulud investeerime kooli MUUSIKAKLASSI uuendamisse.

🌳Ka seekord on korraldajatel SUURIMA OSALEJATE ARVUGA KLASSILE vahva preemia varuks 🙂 Selle saladuseloori paljastame aga ürituse lähenedes ürituse FACEBOOKI lehel.
Märgi ennast osalejaks ja jaga oma klassi FB grupis ka!

🌳ROHELINE MURU annab hea ja mugava võimaluse klassi KEVADPIKNIKU korraldamiseks – haarake vaid piknikutekid kaasa ja valige sobiv muruplatsIKE – söök / jook ja super meelelahutus kauba peale!

🌳Lubame – TÄNAVATOIT on taaskord hõrgumast hõrgum, ISADELE ja POEGADELE tulevad jalkaplatsil konkurentsi pakkuma Sinu armsad endised õpilased, meie vägevad VILISTLASED!

🌳 Vanema kooliosa õpilasi saate kohale meelitada eriti lõbusa MULLIPALLI jalkaga, kus ise osaleda saab. Vaata SIIA.

KOHTUMISENI MURUL!