Ülekaalukas võit ujujatelt!

Sõle ujulas toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 10 x 50 m vabalt teateujumises. Rocca al Mare Kooli teateujumise meeskond võitis 38 võistkonnaga konkureerides kindla esikoha. Kui teiste võistkondade vahed olid ainult 1-2 sekundit, siis teiseks tulnud võistkonda edestasid meie mehed lausa 11 sekundiga, mis on läbi aastate üks suuremaid võite sellel võistlusel. Finaaliks valmistuti täie tõsidusega ja ka oma eelvõistluste aega parandati 9 sekundiga.
Meie võidukasse meeskonda kuulusid: Paul Arvid Sei, Kaurit Lilienberg, Tambet Tammemägi, Edvin Põiklik, Ott Orro, Rasmus Paal, Hans Herman Männik, Sten Erik Soomre, Kristjan Erik Uriko, Roland Erich Uriko ja Jaagup Kaiv. Neist paljud tegid kooli au kaitstes oma elu kiireima ringi vees ja kõigil õnnestus see teha alla 27 sekundi. Paul Arvid tegi meie meestest kiireima ringi ajaga 24,96 ja kokkuvõttes jäi meie tulemuseks 4.19.84.
Autasuks saadi suur võidukarikas, medalid, diplomid ja koolinoorte meistri särgid.

Ujumistreener Tiia Veske