Uus eriala muusikakoolis – MITMEKÜLGNE JA VÕLUV AKORDION!

Kõik huvilised on teretulnud selle suurepärase instrumendiga lähemat tutvust tegema!
Õpetajaks on Maimu Jõgeda.

Maimu Jõgeda on noor ja särav akordionist, kel hetkel käsil õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias pärimusmuusika erialal. Oma õpinguid alustas ta Võru Muusikakoolis klassikalise akordioni erialal. Rütmimuusika Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ning käimasolevad pärimusmuusika õpingud on Maimule andnud rikkalikult kogemusi ja erinevaid oskusi. Ühel hetkel hakkas temas helisema tema oma pärimus ning praeguseks on sellest sündinud hulk omaloomingulisi lugusid, mis nüüd ka plaadi kuju saanud. Noor akordionist on sooloesinemistega üles astunud erinevatel festivalidel, sealhulgas Jazzkaar 2016, Uue Maailma tänavafestival 2016, Kopli liinide festival 2016, Mailaul 2017, Viljandi Pärimusmuusika festival 2017.

Lisainfo: Helerin.Lehtla@ramkool.edu.ee