Kutsume kõiki üheskoos täitma järgmist unistust – RaM õppima kutsuv kooliruum.

„Unistused muudavad maailma“ on olnud algusest peale RaM Kooli moto. Rõõm on tõdeda, et see pole enam ammu üksnes ilus mõte, vaid meie armsas koolimajas juba korduvalt tõestatud – nad päriselt muudavadki!

Õppemaksu eest saame palju – konkurentsivõimelise hariduse, parimad õpetajad ja kaasaegse õppekeskkonna. Kõik vajalik on kaetud ning poleks vähimatki katki, kui otsustaksime sellega rahul olla. Meie koolimajja on aga laste ja nende ärksate vanemate näol kogunenud potentsiaali rohkemaks. Selle tõestuseks on rajatud koolile kogukonna toetuste abil kunstmuruga koolistaadion ja „Ateena kool“ ning soetatud kooliaulasse kaasaegne valguslahendus. Vägev!

Nüüd kutsume kõiki üheskoos täitma järgmist unistust – rajada koolimaja sisemistele üldaladele tegevuspunktid õpilaste erinevate meelte arendamiseks. Hea kool on nagu väike linn – seal on nii omaette kui koos tegutsemise paiku, nii avarust kui õdusust, nii liikumise, mõtlemise kui ka puhkamise kohti. Liikuma kutsuvas koolikeskkonnas leiab igaüks omale sobiva füüsilise väljakutse, olenemata vanusest, kogemusest või oskustest.

Tulevastelt lõppkasutajatelt (RaM Kooli õpilastelt, õpetajatelt, kogukonnalt) saadud sisendi põhjal aitavad lahendusi luua ja ellu viia Pin Arhitektid, agentuur ZAVOD BBDO, lapsevanem Kaupo Kalda ja RaM Arengufondi liikmed.

Aita RaM Kooli õpilaste unistustel täituda! Kui igaüks meist annab jõukohase toetuse, saab sellest kokku tugev vundament, mille toel ideid realiseerida. Nii teemegi koos unistused teoks!

Ühekordne toetus on väga lihtne. Selleks tuleb täita vaid allolev ankeet, valida toetatav projekt, sisestada soovitud summa ning valida sobiv pank makse teostamiseks. Seejärel suunatakse teid otse oma kodupanka, kus saate makse kinnitada. Soovi korral on võimalik alloleval ankeedil vormistada ka püsitoetus. Selleks tuleb valida servast “Püsiannetus” ning seejärel sobiv pank. Sealt suunatakse teid edasi oma panka vormistama püsikorraldust.

Toetatav projekt
Annetan raha
Vali annetuse summa või kirjuta sobiv summa lahtrisse
Minu andmed
Palun kontrollige oma ees- ja perekonnanime
Palun kontrollige e-mail addressi
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab
Toetatav projekt
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab

Aitäh, et aitad RaM Kooli õpilaste unistustel täituda!

RaM Kooli Arengufond

Tutvu privaatsustingimustega siit.