10.-11. klass

Vastuvõtt RaM Kooli 10. klassi astumiseks 2018/19 õppeaastaks on lõppenud!

10. klassi vastuvõtu ajakava:
14. märts: õpilaskandidaadi ankeedi täitmise ja kooli kinnitatud hinnetelehtede esitamise tähtaeg. (Ankeetide vastuvõtt on lõppenud)
24. märts kell 11.00 – 12.00: motivatsioonikirja kirjutamine RaM Koolis.
Aprill-mai: vestlused eelnevad kaks vooru edukalt läbinud kandidaatidele. Vestlused on lõppenud.

11. klassi hetkel vastuvõttu välja ei kuulutata. Võimalus meie kooliperega liituda tekib üksnes vabade kohtade olemasolul õppeaasta lõpus augustis 2018.
Huvilistel palume oma soovist teada anda täites ära õpilaskandidaadi ankeet SIIN.
11. klassi huviliste ankeete võtame vastu 01. juunini. Vabade kohtade tekkimisel võtame kandidaatidega ise ühendust. Täidetud ankeedid kehtivad vaid vastuvõtul õppeaastaks 2018/19.

Jälgige informatsiooni ka meie kooli kodulehel.
Tekkinud küsimuste korral pöörduge kooli infosekretäri poole telefonil 6507 800 või e-posti aadressil anu.laanet@ramkool.edu.ee