Ülevaate arengufondi headest tegudest 2014-2015 õppeaastal

Armas RaM Kooli lapsevanem,
Kas teadsid, et RaM Kooli arengufondil on täitumas juba kuues heategemise aasta?

Oleme ülimalt tänulikud kõikidele meie kooli headele lapsevanematele, kelle annetuse või kaasategemiste abil õnnestus arengufondil sellelgi õppeaastal ellu viia mitmed RaM Kooli arengut toetavad projektid!

Anname ülevaate arengufondi headest tegudest 2014-2015 õppeaastal:

• Korraldasime traditsioonilise HEATEGEVUSLIKU RaM KOOLIKALENDRI MÜÜGI ja RaM Koolis keskkonnahoidu soosiva KOOLIVORMI TAASKASUTUSE KAMPAANIA,  mille müügitulud suunati täies mahus õpetajate omaalgatusliku täiendõppe toetuseks.

• Toetasime RaM Kooli armastatud ja auhinnatud raamatukoguhoidja Leini Kõrtsini ÕPETLIKU RAAMATU “NELJANDA KORRUSE KANGELANE” väljaandmist. Raamatu müügist saadud tulu suunati arengufondi projektide toetuseks.

• Toetasime RaM Kooli lapsevanemate poolt korraldatud ÕPETAJATEPÄEVA PIDULIKU ÕHTUSÖÖGI läbiviimist, avaldades sellega omapoolset austust ja tänu RaM Kooli imelistele õpetajatele
(fotod: www.ramkool.edu.ee/?id=460).

• Toetasime RaM Kooli poolt tunnustatud õpetajate (Erika, Getter, Helerin) PREEMIAREISI TEDxKIDS VILNIUS üritusel osalemiseks.

• Korraldasime HEATEGEVUSLIKU GURMEEÕHTUSÖÖGI RaM Kooli disainiõppe projekti “Ajast ja Arust!” toetuseks. Ürituse tulu suunati koolile uue treipingi ja 3D  printeri soetamiseks
(fotod: www.ramkool.edu.ee/ram_kooli_arengufondi_heategevuslik_gurmee).

• Toetasime RaM Kooli noorema kooliosa ja eelkooli õpetajate (6 õpetajat) silmaringi avardavat ÕPPEREISI UUENDUSMEELSETESSE KOOLIDESSE LONDONIS.

Arengufondi tegemistega tutvu lähemalt siin:  www.ramkool.edu.ee/arengufond

RaM koolipere õhinarikast ja õnnelikku kooliteed toetades ootavad arengufondi järgmisel õppeaastal  juba uued ärategemised!

Oleme  tänulikud,

KUI SA NÄED VÕIMALUST FONDI ETTEVÕTMISTE ÕNNESTUMISELE KAASA AIDATA:

omapoolse heatahtliku annetusega Arengufondi –
EE632200221043899565  Rocca al Mare Kooli Sihtasutus

või

osalemisega arengufondi või RaM Kooli tegemistes –
fondi töögrupi kontakt: kadi.asmer@mail.ee

Jätkuvat ühiste heade tegemiste rõõmu ja indu soovides,
Rocca al Mare Kooli arengufond