Huviringid

VAU HOBURING

Teisipäev – reede
Õpetaja Annika Crasta

Hoburingi suunitlus on Hobu Agility treeningud, ehk teisisõnu osavustreeningud koos hobustega.
Treenides hobuseid, treenime me eelkõige ka iseendid.
Mis on hobu agility? See on sisuliselt teineteist arvestav, harmooniline koostöö inimese ja hobuse vahel, mille lõppeesmärk on täielikus vabaduses, ühes hobusega erinevate elementide ja ülesannete sooritamine.
Pealtnäha lihtne tegevus, kuid selleni jõudmine nõuab kannatlikkust, paindlikkust ja osavust – ja seda sugugi mitte ainult füüsilises mõttes.
Õppides üheskoos hobustega muutume osavamaks:

• meeskonnatöös
  • suhtlemises ( nii verbaalselt ja kehakeeles)
  • loovas mõtlemises ja probleemilahendusoskustes
  • enese tajus ja analüüsimises
  • empaatias, hoolimises
  • usalduse kasvatamises nii enda kui ka teiste vastu
  • enese kehtestamises
  • kannatlikkuses ja keskendumisvõimes

Lühikest ülevaadet Hobu Agility olemusest saad vaadata sellest videost:

KOORILAUL

Kolmapäeviti
Õpetaja Tiina Kivimäe

Vodjal on laul ja muusika alati au sees olnud.
Vodja koori laululapsed on oma vahvate õpetajate juhendamisel osalenud mitmetel mitmetel laulupidudel. Kontserdid ja esitused mis on paitanud meie kõrvu ikka ja jälle – see kõik on nii tore.
Õpetaja Tiina juhendamisel kõlavad peagi imeliselt ka kõige keerukamad lood ning enesekindlust ja esinemisjulgust lisandub igale lapsele aasta jooksul kuhjaga.
Laul ühendab ja täidab südame rõõmuga.

PUUTÖÖRING

Teisipäeviti
Õpetaja Indrek Kuuse

Meie töökojas elab üks vahva pisik – LEIUTAJAPISIK.
Keegi pole teda veel oma silmaga näinud, aga nakatumissümptomeid on esinenud päris paljudel kes töökojas toimetavad. Kui tunned, et peale kooli käed sügelevad, peas sumiseb ja ideed tahavad teoks tegemist, siis töökoda on Sinu jaoks paras paik kus oma loovus valla päästa.
Õpetaja Indreku asjatundlikul juhendamisel võid nii mõnegi toreda asjaga hakkama saada.