KAASAVA HARIDUSE ÕPPETOOLIL ON SELJA TAGA ESIMENE ÕPPEAASTA

Selle kooliaasta sügisest alustas meie koolis tegutsemist uus, kaasava hariduse õppetool. See koondab enda alla kõik spetsialistid, kelle ülesandeks on toetada hariduslike erivajadustega õpilasi. Õppetooli keskseks teemaks on tugivõrgutiku loomine lapse ümber, milles teevad omavahel koostööd nii õpetajad, perekond kui ka õppetooli koondunud spetsialistid.

ROHERAMI TEGUS AASTA KOOS RINGIGA

Selleks õppeaastaks võttis RoheRaMi tiim üheks peamiseks väljakutseks kaasata oma tegemistesse rohkem õpilasi. Sestap kuulutasime sügisel välja roheinitsiatiivigrupi ning meie suureks rõõmuks otsustasid sellega liituda üheksa gümnasisti. Ühiseks nimeks valisid nad endale RING (Roheinitsiatiivi Noortegrupp).

KEVADFESTIVAL HOIAB KOGUKONNA TUGEVANA

5. mail 2024 toimus meie kooli õuel järjekorras teine muusikast ja spordist ühendatud koolipere pidu – Kevadfestival. Päev pakatas laulust ja liikumisest, avatud olid kohvikud, õpilasfirmade poekesed. Heast õhkkonnast kantud päev hoidis meeled ülevana veel järgmistelgi nädalatel.

ABITURIENDID VÕTAVAD KOOLIAJA KOKKU

Kuna meie, 24. lennu õpilaste Karl Pillaku ja Emil Oliver Kalki, aeg siin koolis on kohe-kohe otsa saamas, siis haarasime härjal sarvist ja panime kirja, mida mäletame oma kooliajast.
Otsustasime fookusesse võtta kolm erksat sündmust meie jaoks: Ateena kooli avamine aastal 2017, 2023. aasta õpetajate päeva filmi tegemine ja 2024. aasta EAK autoriõhtu.

ÕPETAJA TIIU KIRJUTAS AABITSA

2021. aasta jaanuaris pöörduti minu poole kirjastusest Skriibus küsimusega, kas oleksin nõus tegema aabitsat. Eesti haridusmaastikul on aabitsaid omajagu. Olen ise oma pika staaži jooksul õpetanud lausa seitsme erineva aabitsa abil lapsi lugema ja kirjutama, nii et esimese hooga ma ei arvanud, et peaksin uut aabitsat koostama hakkama.
Siiski otsustasin selle väljakutse vastu võtta.

MARI LÄHEB PENSIONILE!

Tavapäraselt alustab kultuuri õppetool uue õppeaasta ettevalmistusi Muhu saarel õpetaja Mari õuel. Nii oli see ka sel õppeaastal. Ja siis astus väikese etteastega üles Mari ise, kes teatas, et algav õppeaasta jääb tema jaoks viimaseks.
Rääkisime Mariga natukene möödunud aegadest, unistustest ja sellest, mis Mari ees ootab.

KOLLEEGIDE TUNNUSTUS PANEB AASTALE SÄRAVA PUNKTI

On väga eriline saada märgatud ja tunnustatud oma kolleegide poolt, kellega iga päev ühiselt koolimajas õlg õla kõrval päevategemisi jagad.

Meie õppetoolid said üheskoos valida just sel aastal eriliselt silma jäänud töökaaslase, keda tunnustada.

RAM UHKUS 2024

5 aastat tagasi tekkis KiVa tiimil idee ja soov tunnustada meie kooli inimesi, kes on mingil moel KiVa meelsusega eriliselt silma jäänud.

Imelised teod, mille eest KiVa tiim tunnustada soovib, on märkamine, hoolimine, toetamine ning kiusuvaba koolikeskkonna eest seismine.

Sel aastal annab KiVa tiim välja neli RaM Uhkuse tiitlit.

Loe edasi
TUNNUSTUSÕHTUL SAIME TÄNADA PARIMAID ÕPILASI!

Meie koolis on lisaks akadeemilisele võimekusele väga olulisel kohal see, millist väärtust lisavad õpilased kooli- ja klassiellu isiksuste ja inimestena. Õpilased saavad olla klassipere liitjad, inspireerijad ja innustajad. Meie jaoks on sellised õpilased väga olulised ja soovime neid õppeaasta lõpul vääriliselt esile tõsta ja tänada.

Igast klassist toodi esile kolm õpilast, kes koos perega ilusale pidulikule vastuvõtule kutsuti.

LÄHIAJA SÜNDMUSED

Sündmusi augustis ja septembris