MEIE ÕPETAJAD OSALESID TOETUSSTREIGIL

Meie kooli õpetajad võtsid osa toetusstreigist 22. jaanuaril 2024. aastal eesmärgiga avaldada toetust kõigile Eesti õpetajatele. Koolina oli meil ka oluline näidata eeskuju õpilastele oma õiguste eest seismisel ja rõhutada kodanikuaktiivsuse olulisust.

Loe edasi
EESTI KIRJANDUSE PÄEV ON TÄHTIS NII SUURTELE KUI VÄIKESTELE!

Teisipäeval, 30. jaanuaril tähistasime eesti kirjanduse päeva, mis on ühtlasi ka kirjanik A. H. Tammsaare sünniaastapäev.
Sellel päeval toimus koolimajas palju toredaid tegemisi.

MOEÜRITUS ROOSAD KÄÄRID PAKKUS TÕELIST KAASAELAMIST

20. jaanuaril toimus Rocca al Mare koolis 21. korda moeüritus Roosad Käärid. Väikesest Rocca al Mare koolis toimuvast moeüritusest koolipereringis on nüüdseks saanud äärmiselt professionaalne ja hinnatud moeüritus.

KALEVIPOJA KIVI

Selle aasta Eesti Vabariigi aastapäeva näidendi idee sündis sügisel juba tavapärasel moel – kultuuri õppetooli ajurünnaku tulemusena Mari ja Urmas Viigi hubases köögis. On ju meie elav klassik Andrus Kivirähk ühes oma novellis kirjutanud: „Köök, see on imede sepikoda.“

GURMEEÕHTUSÖÖK TOIMUB KOOS TRAFFICUGA 15. MÄRTSIL

Tänavune, järjekorras juba üheteistkümnes Rocca al Mare kooli Gurmeeõhtusöök toimub 15. märtsil kell 18.30. Kooli Arengufond ootab traditsiooniliselt meeleolukale õhtusöögile kõiki kogukonna liikmeid. Üheskoos kogutakse sel korral hoogu kooli jõusaali uuendamiseks, et liikumine oleks jätkuvalt igapäevane osa koolielust.

Loe edasi
TULEMAS ON RAM KOOLI MUUSIKATEATRI ETENDUS „ELIZA KOOLITUS“

RaM Koolis on muusikateatri lavastusi etendunud kooli ajaloo jooksul juba viiel korral.
Käesoleva aasta aprilli alguses esietendub muusikal „Eliza koolitus“, mis on sündinud helilooja Frederick Loewe ja libretist Alan Jay Lerneri tuntud muusikali „Minu veetlev leedi“ (1956) alusel.

PILTUUDIS

EAK AUTORIÕHTU
VÕÕRKEELTE NÄDAL
NOOREMA KOOLIOSA TALISPORDIPÄEV

UUED ÕPETAJAD RAMKOOLIS

Sel õppeaastal on meie kooliperega liitunud mitu uut õpetajat. Tutvustame neid teile lähemalt.

KEVADFESTIVAL TULEB TAAS

Kevad on juba ukse ees ja nii on ka peatselt saabumas Rocca al Mare Kooli Kevadfestival. Ettevalmistused peoks on juba käimas ja nimekiri põnevatest tegevustest ning esinejatest on pikk.

LÄHIAJA SÜNDMUSED

14. märtsil kõnevõistlus Demosthenese Pärg