KAS SINUL JUBA ON MEIE KOOLI TEKKEL?

Jaanuari alguses kogunes tekli töörühm eesmärgiga koostada Rocca al Mare Kooli tekli statuut, kaardistada RaM Kooli teklipäevad ning leida koosmõtlemise tulemusena parimad viisid, kuidas tekli kandmine kujuneks koolielu loomulikuks osaks.

RIIGIKAITSE SAAB ALGUSE KODUST JA KOOLIST

Intervjuu riigikaitseõpetaja Marek Nisumaga

"Riigikaitselaagrites on Rocca al Mare Kooli õpilased alati pälvinud kiitust nii teistelt laagrilistelt kui ka korraldajatelt. Laagrites saan alati meie õpilaste üle tunda väga suurt uhkust."

Loe edasi
KÕNEVÕISTLUS DEMOSHTENESE PÄRG ANNAB VÕIMALUSE OMA MÕTTED KUULDAVAKS TEHA!

Gümnaasium tähistas emakeelepäeva traditsiooniliselt – esitades ja kuulates kõnesid.

Kõne teema oli “Inimene olla tähendab ekselda keelumärkide metsas", mis on parafraseering Mati Unti mõttest.

Mirtel Korbelaineni võidukõne.

Loe edasi
KOOLI SÜNNIPÄEVAL ÕNNITLESIME NEID ÕPETAJAID, KES ON MEIE KOOLIMAJAS VEETNUD 10 JA 20 AASTAT.

Kuna meie majas on õnn väga tähtis faktor, siis lasime õpetajatel, kel on meie majas täis saanud 10 ja 20 aastat, sõnastada seda, mis on õnn nende jaoks.

11. GURMEEÕHTUSÖÖK TÕI KOOLIMAJJA REKORDARVU KÜLALISI

Tänavune, järjekorras juba üheteistkümnes Rocca al Mare Kooli Gurmeeõhtusöök toimus 15. märtsil koolimajas. Seekord oli eesmärgiks koguda toetusi jõusaali uuendamiseks, mis ürituse tulemusel suure panuse sai.

ROHEFESTIVAL KAASAS KOGU KOOLIPERE

8.–12. aprillini toimus meie koolis teist korda Rohefestival, kus taaskord suunati kogu nädalaks koolipere fookus keskkonnateadlikkusele. Sarnaselt eelmisele aastale olid ka sel korral teemapäevad: energia esmaspäev, taimne teisipäev, kliima kolmapäev, nullkulu neljapäev, rohepesu reede.

KUTSE KEVADFESTIVALILE!

Kevad on ukse ees ja koos sellega saabub meie kooli traditsiooniline Kevadfestival. Ootame Sind 5. mail kell 14.00 kooliõuele, et nautida mõnusat päeva laulu, tantsu ja spordiga. Emad-isad, vanaemad-vanaisad – väga soovime ka teie suurt esindatust kevadpeol näha.

PILTUUDIS

MEELERAHUKUU MÄRTS